Silný, dlhotrvajúci parfém?

ruufinka

Nadka podľa mňa to nemusí ani pozerať. Tiež som kukala, že aké sú rozdiely, keď som si chcela prvýkrát objednať a bola som milo šokovaná tým rozdielom. Sú tie rozdiely pri každom parfume iné, ale stojí to za to tak či tak, aspoň ja to vnímam takýmto spôsobom. Ale sme každá iná, niektorej z nás sa možno ten rozdiel v cene môže zdať malý :)

nadka38

Levandula tak to neviem ci to robi pri kazdom parfume, ale vyskusaj si to len tak namatkovo porovnat a uvidis... Ale myslim, ze ten rozdiel bude viditelny pri kazdom jednom parfume predsa len je to o inom :)

ruufinka

Janadea osobne si myslím, že by si niečo také nemohli dovoliť. Takže je podľa mňa zbytočné nad niečím takýmto aj uvažovať. Tiež som mala v istej dobe pochybnosti, či mi cez net príde pekný a dlhotrvajúci parfum alebo nie, ale prišiel a teda potešil, lebo bol taký aký som chcela :)

vwvwvw

tiež objednávam len cez internet (z notino) a kvalita je vždy super. Mám rada parfém Lanvin - Eclat a Mochino - Love :) také citrusové

janadea

@OPIUMBLACK naozaj si myslíš, že keby internetové obchody predávali menej kvalitné parfémy ako kamenné parfumérie, že by fungovali? Myslíš si, že by svetové značky dovolili, aby sa ich parfémy legálne predávali v nižšej kvalite?

magdalena67

Ralph Lauren - Midnight Romance, na Notino sa dá objednať aj malá vzorka :) vydrží vonat naozaj dlho. Ešte mám rada Hugo Boss - Nuit

0levandula0

Tak to mi je jasné, že čím je toho viac tak tým viac sa to aj prejaví. Ale tak to mi nejde do hlavy ako je toto vôbec celé možné. Ale tak načo to riešiť podstatné je vybrať sa tou cestou, ktorá je pre nás výhodnejšia, načo zbytočne vyhadzovať peniaze len tak von komínom, že? Polovicu to robí myslíš, že pri každom parfume?

nadka38

Vies co asi o polovicu bola drahsia ako ma vysla cez internet, ale tak uz neriesim... Uz sa snazim takymto veciam predchadzat a nejako sa necudovat... Ten cenovy rozdiel je dost viditelny, najma ak chces naraz kupit viacero parfumov, tak ten rozdiel ti urobi vela ;)

0levandula0

Naďka koľko ťa asi stála na predajni? Chcela by som si vedieť aspoň tak predbežne predstaviť že aký je ten cenový rozdiel medzi predajňami a eshopom. Lebo už viackrát som o tých cenových rozdieloch počula ale nejako som tomu pozornosť nevenovala ale tvoj komentár ma zaujal :)

nadka38

Chloe Chloe je krasna vona ale je dolezite aby zena mala original pretoze ten ma specificku vonu a dlhu vydrz... Prvykrat som si ju kupila v kamennej predajni a stala ma nenormalne peniaze... Ked uz som mala len na dne tak som zacala patrat ze kde ju viem zohnat za menej ako ma stala prvykrat... Nakoniec som sa cez kamosku dostala k Notino tak som pozrela ci ju maju v ponuke a skoro som okoktavela ked som zbadala tu cenu... Tak hned som objednala a asi pred mesiacom som ju uz druhykrat takto objednala a nemala som problem... Vonia prekrasne a to ako dlho vydrzi to je pohadka... Nemusim ju nosit so sebou v kabelke kedze staci ze ju rano pouzijem... A myslim co sa tyka tych alternativ originalnych parfumov tak zbytocne vyhodene peniaze...