Silný, dlhotrvajúci parfém?

zdeni_richta

ahoj..po pravde tiez tomu nerozumiem..raz som sa k takej voni dostala, co sa hrala na nieco a povedala som si, ze nikdy viac..su to podla mna vyhodene peniaze do luftu..a clovek si to mnohokrat ani len neuvedomuje..radsej drahsi, ale kvalitnejsi original parfum..ako taketo alternativy alebo co to vlastne je..

alzbetiena

*Ferinko* osobne nerozumiem ako tieto veci môžu ľudia používať. Akože nič v zlom :), ale keď chcem peknú vôňu, ktorá mi nejaký čas vydrží, tak po niečom takomto sa pozerať nebudem. Ale budem siahať po kvalitnom a originálnom parfume, aj keď možno bude stať viac ako toto, čo si sem dal.

0levandula0

Ďakujem vám za odpovede dievčatá. Nemyslela som si, že až takéto výrazné to bude. Ale opak je pravdou. Preto som sa rozhodla, že si dám od vás radšej poradiť a vrhnem sa do toho. Aspoň teda ušetrím nejaké to euro, čo myslím, že poteší aj moju polovičku :P

Ferinko

Mne to zafungovali tieto :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s -odkaz odstránený- alebo www.intimnenakupy.sk

Ferinko

Mne to zafungovali tieto :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s -odkaz odstránený- alebo www.intimnenakupy.sk

mikalka21

@all ešte že som našla túto tému lebo potrebujem poradiť, čo sa týka parfumu pre sestru. Má rada také silnejšie vône, ktoré zaregistruje každý, keď prejde okolo. Dlho už púta na seba pozornosť najmä vôňou, tak by som ju chcela prekvapiť a nejakú jej darovať, keď bude mať začiatkom júna 30tku :) Ja som skôr na niečo jemnejšie a ona je presný opak mňa, tak ak máte nejaké skúsenosť, mohli by ste mi pomôcť :)

ruufinka

V takom prípade s tebou súhlasím. Niekto to potrebuje vidieť a presvedčiť sa na vlastné oči. Aj keď ako som už raz písala je možné, že sú ľudia, ktorým tie rozdiely v cenách nič nevadia nerobia, že sú ochotní si zaplatiť zbytočne aj viac peňazí :O

nadka38

Myslela som, nech si to porovna aspon by na vlastne oci videla ako to je... Vies, pretoze niekedy je lepsie, ked si veci pozrie sama a uvidi to ako to vlastne je... A fajn este je keby si porovna parfumy, s ktorymi ma skusenost, predsa len to napovie asi najviac...