Silný, dlhotrvajúci parfém?

jarunna

parfumov je vela krasnych, ale ja prichadzam na to, ze na kazdom ozaj kazdy parfum inak vonia a podla toho sa tiez treba riadit :)

kamcika

Výber samotného parfumu je dôležitý to hej, ale taktiež je veľmi dôležité aj to kde ho kupujeme, lebo tiež nie všade majú originály, čo vie byť pekným problémom potom keď chceme parfum použiť :/

amyamys

miestnost neviem či prevonia :D ale ja milujem ralph lauren - midnight romance.. Na -odkaz odstránený- ho kupujem za dobrú cenu

diidi

tak ja som to uz nevydrzala a objednala som si cez internet parfum, precitala som si diskusiu a nasla som Notino, tak som to vyskusala a uz mam aj doma, co som prekvapena ako rychlo mi to prislo, som necakala, ze to bude rychlostou blesku :)

mark445566

Ak hľadáte kvalitní parfém s dlhotrvajúcou vôňou a chcete ušetriť čo i len cent tak choďte na stránku : -odkaz odstránený-

dorija

premna najkrajsi 5avenue od Elizabeth arden,neviem si pomoct,stale sa k nemu vraciam,a uz aj segry,kolegyne ho kupuju,nechapu ze taka dobra cena...a chloe love je druhy moj top, ale uplne prvy bol Indian summer od Priscilly presley,ktory prestali vyrabat,zatial som nenasla nic porovnatelne s nim