Silný, dlhotrvajúci parfém?

ariianka

daja noo je to normalne, ze na kazdom moze vonat rovnaky parfum inak, ale poviem ti napriklad, ze jeden parfum, co som citila na kamoske tak na mne sa mi paci este viac, ba aj raz tolko by som povedala, tak intenzivnejsie ju citim a hlavne cely den :)

addia

Prosím ťa ako môžeš toto napísať? Že v podstate tá istá vôňa? Vidíš rozdiel v cene? Tak ako to môže byť tá istá? No nemôže to byť, nejaká napodobenina nemôže ani náhodou voňať rovnako ako originál a duplom nie tak intenzívne.
Mala si vôbec originál niekedy???

emilyBB

Já napríklad nemám peniaze, aby som si kúpila Coco Chanell Mademoiselle za 100 euro - a to je cena aj na Notinu a to cez všetko, že tuto vôňu zbožňujem!!! Kúpila som si 30 ml originál a používam ju vo výnimočných situáciách a do roboty používam imitácie - je mi proste ľúto ju používať len tak. Takže jedna z úplne úžasných imitácií je Aristea Numeros 138 - to je v podstate presne tá istá vôňa len za 11,50 eur.

zdeni_richta

to ma tesi..ze nie som sama komu je to divne za nieco take platit peniaze..za nieco co okolo kvality a originality ani len nepreslo..presne sak peniaze nam nepadaju len tak z neba.. :)

vveronicka

zdeni toto je aj pre mna zahadou, ja dlhu dobu uz ked parfum, tak cez Notino si objednam, viem, ze tam zozeniem parfum aky len chcem kedze maju siroku ponuku a bude to kvalita, ze to nebude len nejaka vona, co sa snazi na nieco hrat, chapes, to za hentake cosi co sa len snazi byt kvalitnym parfumom, tak za to by mi bolo luto dat peniazky

zdeni_richta

preco by si niekto nieco taketo kupoval?..ked na trhu su originalne krasne parfumy?..za toto by som teda nezaplatila, ani by som si to nekupila..radsej staviam na kvalitu pri parfumoch..

olejina

tie akcie su skvele ja tiez zboznujem nakupovat najma ked su akcie nejake vyhodne ja sa vtedy idem od radosti zblaznit a neviem, co by som skor kupila :) ale tak to sme taka asi aj kazda, nie?