Silný, dlhotrvajúci parfém?

Velvet

ak chceš naozaj silny parfem, tak si kup Chanel 5. je to naozaj silny a dlhotrvajuci parfem. SKus pozriet na Notino, kde je zloženie parfemu

Dan_ia

Jo a vezmi si veronicka, ze by neboli nejako cenovo dostupne, ved to by takeho cloveka priam aj zruinovat mohlo, keby chcem skusat, menit podla nalady, podla prilezitosti :)

ariianka

mariolla na tom eshope maju dobre ceny mnohych parfumov, nie len toho, co si napisala, cize podla mna by sme si tam kazda vedeli vybrat a najst ten svoj, ktory by nam sedel a este aj cenovo vyhovoval :)

vveronicka

tak je to tak, je to pravda, ze na predajniach drviva vacsina parfumov stoji nenormalne peniaze, co by cloveka aj zruinovali, ak ma niekto rad vone, ze rad ich meni a strieda a skusa :)

Mariolla

Just Cavalli je velmi dobry. Aspon mne vydrží dlho a je vhodny do tohodo chladneho počasia .Ked je v akcii tak ho na Notino kupiš aj tza 25euro. To je velmi dobra cena

vveronicka

addia poviem ti tak, kazdy robime ako uzname za vhodne, ja nakupujem cez Notino, viem, ze ked si z tade objednam parfum, tak mi pride kvalitny originalny parfum a hlavne viem ho tam zohnat za prijatelnu cenu, ze si ho mozem dovolit bez problemov :) nie jak keby som si ho niekde na predajni chcela kupit, to niekedy pri niektorych parfumoch by som sa nedoplatila :)