Silný, dlhotrvajúci parfém?

vveronicka

jarunna tie ceny su najma dostupnejsie jak na kamennych predajniach a to je podla mna velky benefit a je to zase aj lepsie pre nas lebo mozeme vyhodne nakupit aj z pohodlia domova :)

ruufinka

Kratusa303 to máš pravdu, že sto ľudí, sto chutí. Ale za seba môžem povedať, že som sa doposiaľ stretla len s kvalitou :)

ruufinka

Kratusa303 neraz som z tade nakupovala a s týmto, čo si napísala som sa teda nestretla. Podľa mňa je to nezmysel, keďže už toľko parfumov som mala a mám z tade a všetky voňajú krásne, intenzívne a vôňa je trvácna!

jarunna

dadina to je co za nezmysel? od isteho casu objednavam parfumy len z toho eshopu a nestretla som sa s tym, ze by mi vona nevydrzala alebo, ze by bola slaba, pravidelne si parfumy objednavam z Notino a staci, ze rano ju na seba streknem a citit ju cely den :) preto je dolezite kupovat kvalitne a originalne parfumy :)

kratusa303

no ja som s eshopom OK ale kamoska z notina nieco kupovala a stazovala sa ze fake produkty tak neviem co je na tom pravdy

majjko

Je to všetko na zváženie či chceš mať drahší alebo lacnejší a či chceš voniať dlhšie alebo kratšie :) Moja priateľka vystrieka 50ml za mesiac takže by som sa nedoplatil :D Ale tie jednotlivé trhy to je veru pravda.

dadina77

Je milion dobrych dlhotrvajucich parfemov ale taktiez treba pozerat nato na aky trh je dany parfem urceny.. Notino predava parfemy urcene na ine trhy ako SR preto tak nevydrzi vona ako kebyho kupis inde na SR...