Silný, dlhotrvajúci parfém?

Janamicha123

Zahada je to aj pre mna. Len treba vediet, kde kupit original a za dostupnu cenu. Tiez osobne by som si niektore parfumy nekupila, lebo na predajniach stoja pomaly majland, ze su drahe, ale ked si viem ten parfum najst niekde na nete a za dobru cenu, tak by som bola blazon keby som to nevyuzila :)

evicka085

janamicha123 práve to, že mne je to tiež divné.. ale tak asi každý máme iné zvyky.. inak používame.. napríklad ďalšia vec, ktorej vôbec nerozumiem, že prečo ľudia kupujú napodobeniny parfumov.. keď sa dajú zohnať už aj originály za fajn cenu..

bufetkaFF

Používám Aristeu numeros 118, Hypnotic DIOR a Si od Armaniho a som spokojná - výber mojich parfumov je taká, že sú síce silné ,ale veľmi dlho vydržia. Inak cenová relácia od 11,50 eur (Aristea) až po 100 eur. Treba si jednotlivé parfumy vyskúšať a každý nech sa rozhodne sám. Já mám rada keď ide za mnou taká voňavá stopa!!!

vveronicka

ale parfum sa da zohnat aj za dobru cenu, len treba hladat a nenakupovat v kamennych predajniach, lebo tam tie ceny zvyknu byt poriadne premrstene :/

Janamicha123

Evicka niektori ludia to tak pouzivaju, co je aj mne dost zvlastne, pretoze co viem, tak je parfum dobre pouzivat napriklad za uchom, na vnutornej strane zapastia, tam ten parfum je tak povedala by som najlepsie citit aspon ja ho na takychto miestach pouzivam :)

ywetta

ahojte, včera som mala narodeniny, a od kamaráta, s ktorým chodievam na kolieskové korčule a denne prekorčuľujeme aj dve hodiny, a pritom sa rozprávame, ma prekvapil parfémom. Neviem, kam si ho mám dať. To pod pazuchy, rovnako ako sprej? Alebo aj na vlasy?