Silný, dlhotrvajúci parfém?

ruufinka

Najdôležitejšie je podľa mňa je mať istotu v tom, že ti príde originál, predsa len to je vec, ktorú očakávame!

Janamicha123

Euphoria je krasna. Pekna vona a na Notino ju maju aj za dostupnu cenu, cize tam sa neni coho bat. Je aj trvacna, aj intenzivna.
:) Viem si predstavit, ze neni jednoduche vybrat pre priatelku parfum, ale myslim, ze tento by sa jej pacit mohol ;)

Jakub2245

Čaute, poraďte mi parfum pre priateľku.. ja som z toho jelen.. je ich tak strašne veľa,čo z toho by ste vybrali www.testado.sk ? Vďaka

Janamicha123

Lenze tieto obavy su, ale ze uplne zbytocne. Pretoze tie cenove rozdiely su casto aj viac jak 5 eciek, aj to som malo povedala v niektorych pripadoch, takze vyrovnat sa to nevyrovna ani len nahodou ;)

ruufinka

Jasné, tie ceny to je sto a jedno, keď si porovnáš normálne v nejakých kamenných predajniach a zase cez internet.
Len sú ľudia čo majú obavu, že cena sa vyrovná keď by si to zrátali aj s dopravou :/

HenaZ

kockasikocka toto vobec nie je pravda..ja tiez nemam penazi na rozdavanie, avsak parfumy si kupujem kvalitne..objednavam si ich cez Notino, kedze tam maju dostupne ceny..a teda poviem ti, ze na mizinu ma to nepriviedlo..radsej zainvestujem do kvalitneho original parfumu ako do nejakej napodobeniny..ktoru miniem za chvilku..

kockasikocka

Mam rada parfumy a neviem si predstaviť deň , kedy sa nenastriekam parfumom. Na zimu používam silnejšie a na leto slabšie sviežejšie. Uprednostňujem parfumy Aristea Numeros, sú to imitácie, ale ako som povedala používam ich veľmi veľa prišla by som na bubon keby som si mala kupovať originály. Perfektné sú Aristea Numeros 120 (Good Girl - Carolina Herrera) alebo Aristea Numeros 170 ( Good Girl Legere - Carolina Herrera)