Silný, dlhotrvajúci parfém?

alebo

Hugo Boss - The Scent

Roberto Cavalli - Just

Armani - Si

Guerlain - Idylle

Swiss Arabian - Queen, Casablanca, Cupid, Valencia a ine

Ajmal - Aurum, Gucci - Guilty, YSL - in love again, Rochas - Oud Mistére

silnejsie su aj parfumy Amourage, Tom Ford, Eisenberg, dubajske, marocske, turecke, arabske, orientalne vone ... skor starsie znacky-parfumy su kvalitnejsie ako niektore dnesne vone...

Avon ma starsiu silnu vonu Far Away je to orient. vona a na tu cenu...da sa

CK - secret obssesion
Dior - Dune
Mugler - Angel, Alien
a vela inych

evicka085

addia ale tak vieš to vyriešiť inak.. napríklad tak, že budeš pre rodinu na sviatok nejaký kupovať.. a budeš mať vystarané aj darčeky a uspokojíš aj túžbu po nakupovaní..
vieš ako sa to hovorí, že zabiješ dve muchy jednou ranou takým spôsobom..

addia

Nepíšte radšej už viac tipov na parfumy, šak nemám takú veľkú poličku aby som si mohla nejaké ďalšie kupovať.
V tomto by som brala všetko, čo je svieže, kvetinkové a toho teda je. Aj keď teraz pomaly na zimu si budem musieť asi zaobstarať už niečo také trošku ťažšie, predsa aby to v zime, v mrazoch vyniklo na mne :P

Janamicha123

Ariianka ved ja viem, mam ju vyskusanu, takze viem ako vonia a teda rozziari mi den ked ju citim.
Ono je ale najlepsie si tie parfumy na sebe skusit, ze jak vonia, lebo na kazdom moze inak :)

ariianka

jakub aj si vybral nejaky? Ten co janamicha pisala ten je brutalny, teraz pred asi mesiacom som si ho objednala a je to pre mna top! Uplna zavislost, taka krasna vona, co dufam, ze sa mi nikdy nezunuje :)