Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

13amanda

RNG wobenzym na mykozy aj vyskusal? ja som skusila vsetko (tablety, maste..) a zabrali mi az enzymy na mykozu. ja mam len pozitivne skusenosti s tymto liekom

RNG

salalala, stary wobwnzyme ma 200 mg pancreatinu na tabletku, novsi wobenzyme N je silnejsi. Ale entericky pokryty pancreatin z firmy NOW na v kazdej tablete 3 gramy ekvivalent pancreatinu, tj 15 krat tolko, ako stary Wobenzyme
Nuz nie div, ved wobenzyme je vuse 45 rokov stary a za ten cas svet nestal a doplnkari vyvinuli ovela silnejsie a lacnejsie enzymy.
Pohyb v potravinovych doplnkoch, tj vyvoj je skoro tak rychly ako v elektronike. A komu by prislo na um odporucat pouzivanie dnes 45 rokov starych elektronickych vyrobkov?!?
Asi len tym ,co sa take veci snazia predat.Alebo lekarom, co nemaju o potravinovycyh doplnkoch ziadne vzdelanie ani dodatocne ziskane vedomosti.

rweka

Dzejny...aj ty tou pliagou trpis??
Ak chces mozme sito.objednat spolu a postovne si rozdelime...
Pretozeuz som zufala z tohto mojhp.stavu

Dzejny

RNG, stačí mi teda využívať len túto jednu fľašku? 2x denne 2 tablety? Netreba popri tom užívať aj probiotiká, či lokálne nejaké mastičky? Ďakujem

RNG

Pre bezne odmorenie tela by ti mala jedna flaska stacit. Pre tych s rakovinami odporucam viac flasiek, samozrejme. U nich je zamorenie podstatne vyssie.

RNG

Nuz kto chce wobenzyme pouzivat , nech si ho len pouziva ale na ucinok ho bude potrebovat hromadu, lebo je dost slaby ale za to o to drahsi.

Kto si chce odmorit enzymaticky telo, mal by pozriet napr na entericky pokryty npancreatin firmy Solgar, dostat ho napr aj na iherb.com, kde maju najnizsie postovne na Slovensko.
Davka na cistenie, 2 x 2 tabletky ma ekvivalent obsahu 12 gramov pancreatinu, co je velmi slusna davka.
Toto nie je rozhodne reklama, tento a podobne silne vyrobky od roznych vyrobcov si mozete kupit z roznych internetovych zdrojov, ja som tu uviedol len podla mna najlacnejsi pre Slovakov.

Dzejny

RNG, z akej stránky presne sa dá tento Pancreatin teda objednať? Dá sa aj z nejakej slovenskej? A ako dlho ho treba užívať v akých množstvách? Ďakujem vopred

barborka020

Henrieta, ktora sa zrazu vola Alena je pravdepodobne lekarnicka.. :D
Mila pani; neviete ako sa volate; neviete kto je RNG a kolkym tu uz pomohol... Kludne si uzivajte vasu predrazenu chemiu a podporujte farmaceuticku mafiu, ale neurazajte ludi; ktori su uz o krok vpred... !