Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

zdravie911

CITRICIDAL je prírodný ,kvartérne zlúčeniny syntetizované zo semien a odrezkov Certifikovaných Ekologicky pestovaných grapefruitov. Výrobný proces, ktorý premiena grapefruity bioflavonoids (polyphenolics) do extrémne silnej a biologicky akvnej zlúčeniny. CITRICIDAL ® je vysoko efektívny v mnohých aplikáciách , klinicky poskytuje nielen gastrointestinálna a aktuálne výhody, ale aj systémovú podporu.

Zloženie: CITRICIDAL ® tekutý koncentrát poskytuje najvyššiu koncentráciu čistého grapefruitoveho extraktu. 60% Citricidal Extract, 40% Rastlinny Glycerin. Každá 1oz./ 29.5 ml flaška obsahuje približne (900) kvapiek. Početné využitie zahrňajú ústnu spotrebu, vonkajšie použitie na kožu a pokožku, a nespočetné množstvo domáceho použitia.
Vaginální Rinse: Kupele pošvy : zmiešajte 10 kvapiek Citricida do 1/4 Vane 15-20 minut . Sprchovanie Pošvy :1-3 kvapky Citricidal do 8 oz / 236 ml vody použite striekacku. Sprchujte sa raz denne pocas jedného týždna, alebo podla pokynov lekára. Vždy v zriedenej forme! Vonkajšie použitie: Nikdy nepoužívajte v plnej sile

zdravie911

Zdravim vyskusajte jeden z tychto produktov
ŽENSKA HYGIENA KONCENTRÁT LOALSAN
občerstvujúci výplachový koncentrát pre ženskú hygienu. Tento unikátny vzorec z borovicového oleja a chlorofylu je aj čistiaci a aj liečiaci. Zabezpečuje očistenie na konci menštruácie a eliminuje sekréciu po styku. Je efektívny prírodný čistič, unikátnou vlastosťou.
LOALSAN zabezpečuje zmierňujúcu únavu bez poškodzujúcich a silných chemikálií, zatiaľ čo tekutý koncentrát zostáva stále v kontakte s oblasťami, ktoré potrebujú pozornosť. LOALSAN široko používaný už viac ako 60 rokov. Dokazuje sa ako extrémne účinný, jeden z najviac ekonomickejších výplachových koncentrátov vyrobených bez chemikálií a prídavkov, upokojuje telo, čistí pokožku a tkanivá.
Zloženie :
chlorofyl, majoránový oleja, borovicový olej, zeleninové oleje.
Použitia:
Akne : Možete použiť neriedene priamo na postihnute miesta.
Výplachy vagine : Pridajte 1 až 2 čajové lyžičky LOALSAN do 1/2 litra vody vo vyplachovacom vrecku; pri každom použitý použite čerstvo namiešaný.
Pokožka ,deodorant : 300 ml Destilovanej vody pridajte 2 vrchnaky LOALSAN aplikujte na pokožku. Neoplachovať .

Intimne časti tela : 250ml destilovej vodz pridajte 2-4 vrchnaky LAONSAL .
Kúpeľ na unavené telo : Na relaxujúcu a upokojujúcu kúpeľ pridajte do 5 vrchnákov LOALSAN-u do teplej/ horúcej vody do vane.
Klystir : na prečistenie hrubého čreva 1 litla destilovanej vody pridajte 2 vrchnaky LOANSAN.
LOALSAN nie je kontracepcia proti otehotneniu, nechráni proti sexuálne prenosným chorobám a ani ich nelieči.
UPOZORNENIE: Pri pravidelnom používaní by ste nemali robiť výplach viac ako 2 krát do týždňa, pokiaľ vám to nenariadi váš lekár.
Len pre vonkajšie použitie.
viac info biozdravie.sk

linduss84

Neviem ci dobre tomu rozumiem. Ked je liek liekom, tak jeho ucinky su preukazatelne ano? Doposial som sa na tieto veci takto nepozerala, nevedela som, ze vobec taketo problemy ma mozu potrapit avsak prichadza leto a u mna sa objavuje svrbenie a som z toho trosku na osedivenie

Edisia

Týmto problémom aspoň raz v živote myslím, že trpí každá žena a pritom je tak jednoduché sa mu vyhnúť. Ale sama viem, že je to dosť o nevedomosti. Kedysi som mala problémy s imunitou, ktoré ma dostávali do mnohých zdravotných problémov, jedným z nich bola aj mykóza. Trvalo, kým som pochopila súvislosť, ale už aspoň viem ako sa jej vyhnúť do budúcna.

crocinka

myslim, ze si to vystihla, rovnako asi ako aj mnohe ine zeny som sa stretla s tymto problemom jedno leto je to asi pat rokov dozadu, kedy som ozaj pocitila, co je to mykoza a ze to nie je sranda, lieky som odkladala tak dlho ako sa dalo minuly rok, zaciatkom roka som si povedala, ze uz nemam co stratit, ze vyskusam lieky a prisla po rokoch konecne ulava

lulina_majerova

to, čo si napísala je len nejaký doplnok, aj keď áno obsahuje nejaké tie enzýmy, ale nemá preukázateľné účinky, keďže to nie je liek, ale len doplnok, narozdiel od toho, čo sa tu píše je Wobenzym liekom, ktorého účinky sú preukázateľné. A zloženie je prospešné. Človek si podľa mňa neuvedomuje dôležitosť liekov, až kým nenastane taký problém, že níč iné ako lieky ho z problému nevie dostať.

demnn

wobenzym som neskúšala, takže neviem posúdit, mne hned zabral a pomohol enzymax. V lekárni ho majú bez predpisu, aj na internete sa dá kúpit

Tinna89

Ja mam v suvislosti s wobenzymom a mykozou velmi dobré skusenosti. velmi mi pomohol. Mala som problemy s opakujucou sa vaginalnou mykozou

margaretka 36

Ahojte tak aj ja som brala wob 5 tabliet denne,pohol ale po čase ma začal bolievať žalúdok tak mi lekarka povedala že to treba prestriedať. Tak teraz užívam Enzymax on je tiež na imunitu a regeneruje sliznice a nezaťažuje tráviaci trakt ten beriem 2 tb denne.Takto si to striedam a zatiaľ mám pokoj a samozrejme probiotiká