Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

babula00

Kočky presne tak každému zaberá niečo iné a to čo sadne mne nemusí vyhovovať druhej.Ale každý organizmus je iný.Ja som to tiež vzdala pretože už v lekárni ani nič nemali čo by mi pomohlo. Ale paradox je že som diabetička a moja dia doktorka mi povedala o enzymaxe. Vysvetlila na čo to je a ako to účinkuje,síce že hned nie ale do budúcna určite aspoň zmierni.Musím uznať že mala pravdu konečne

kartaka

ja tiež užívam enzými akonečne to pomaly ustáva.Ja som prešla z wob na Enzymax a už sa mi polepšilo konečne.Mykozy už nie sú také časté ako predtým

erittrea

Je dobré, že badáš zmeny k lepšiemu, myslím, že to je znak toho, že si na dobrej ceste, len treba enzýmy užívať dlhšiu dobu, aby tie výsledky boli také aké majú byť, najmä aké očakávaš aby bolo všetko v pohodke.

linduss84

Baby ja som urobila definitivne rozhodnutie, co sa tyka mykozy. Trapilo ma to nejaky cas, toto leto ma maximalne zacalo ubijat, nevedela som, ci ma zmysel sa dat na lieky. Avsak dala som sa. Uz nemam co stratit, bud mi pomozu alebo nie, zatial badam nejake tie zmeny k lepsiemu, aj ked este to nie je ani zdaleka stopercentne, ale snad som na spravnej ceste :)

hildahil

Na všetko prichádzame časom a skúsenosťami, aspoň teda môj názor je veru taký. Ide o to, že človek vidí, len to čo chce vidieť, ale pritom treba sa opýtať prečo niektoré veci sú tak ako sú, presne ako si to napísala. Ale je to v podstate o tom, že každý berieme, čo považujeme za najlepšiu voľbu pre nás.

erittrea

Lejlita evidentne nevieš, že to dávkovanie Wobenzymu má svoje opodstatnenie, že to nie je len tak, že niekto si zmysel, že toľko a toľko tabliet ono to má svoj význam prečo je potrebné brať, užívať také množstvo tabliet, respektíve enzýmov. Ale človek na všetko prichádza časom, že? ;)

lejlita

Nuž niekomu sadne wobenzym a aj mu pomôže ale sme aj také ktorým wob nesadol.Liečba enzýmami je veľmi dôležitá to je pravda ale je rozdiel brať 20 tb denne wobenzymu mne hlavne nesadol na žalúdok.Mám Enzymax beriem ho 2 krát denne polepšená aj imunita a konečne aj ten výtok ustal.Tak uvidíme

lulina_majerova

moniq lenže vieš z akého dôvodu sa taká baktéria dokáže v tele premnožiť? Je to preto, že máme telo oslabené, že sa nevie brániť voči takýmto veciam. Preto je potrebné nielen zmeniť stravu, ale to aj liečiť a to hneď a zaraz. Jedine tak sa dokáže žena zbaviť mykózy natrvalo. Ja už mám nejaký čas od nej pokoj ;)

Moniq117

Mávala som tento problém, ale odkedy som urobila jednoduché úpravy v jedálnom lístku mám po probléme. Máš v tele premnoženú baktériu Candida albicans,pozri tu monikakomorasova.sk

mrslullabis

Ja som dodrzala kuru s wobenzymom 800 tabliet pricom som jedla dva razy denne 8 tabliet 2,5 mesiacia cca 10 tyzdnov... a uz viac ako rok som mykozu nedostala. Nebrala som popri tom nic ineeee