Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

alena66

Dobrý večer,
mne začal wobenzym účinkovať veľmi skoro, ale to viete, je to veľmi individuálne. Pomohol mi aj čo sa imunity týka, z mykózami mám dlhodobo pokoj. Ja na tento liek nedám dopustiť. Máme s ním super skúsenosti, celá rodina nie len ja. Padajú tu samozrejme aj negatíva, treba si však uvedomiť, že ak by ten liek neúčinkoval, určite by si ho nekupovali ľudia po celom svete už 45 rokov... keby nezaberal, už dávno by bol stiahnutý z trhu. Inak podľa mňa, akonáhle dáva niekto linky na nejaké super "zaručené" stránky kadejakých výživákov atď...isto ide o reklamu. Človek čo má dobré skúsenosti tak sa s nimi normálne podelí a neposiela webstránky ...

promile

Môžem sa opýtať po cca akom čase vám začal Wobenzym učinkovať? Až niekedy ku koncu liečby, bolo to zo dňa na deň či nejak postupne? Ďakujem :)

RNG

Tu mas napr zlozenie wobenzymu N v starych jednotkach(mg) aj v novych , najma USP
mynaturalmarket.com
Tak isto to uvadza napr iherb

-odkaz odstránený- tj uvadaju tam, ze mas na tri tablety 56 000 USP proteazy, tj na jednu zdruba 19 000 USP
A na porovnanie na iherb najdes napr
-odkaz odstránený-
kde KAZDA tableta obsahuje 75 000 USP Proteazy tj stvornasobok wobenzymu za zlomok ceny.

Ked o enzymoch nic neviete, prosim zdrzujte sa tu zbytocnych komentarov a osobnych uraziek.

RNG

Wobernzyme je 45 rokov stary produkt a mal len 200 mg pancreatinu. Teraz, pod tlakom konkurencie ovela silnejsich doplnkov vypustili na trh novy wobenyme N, so silnejsim zlozenim
www.raysahelian.com
sprava z februaru 2014
a zrejme pod tlakom toho, ze doplnkovy priemysel uz udava nie miligramy ale skutocnu ucinnost celkom nedavno z mg zmenili na jednotky ucinnosti, samozrejme nie medzinarodne FIP, farmaceuticke, co treba prepocitavat na ine. Jednotky USP pouzivane v USA v doplnkovom priemysle ale maju priamo vyznam, kazda jednotka totiz rozlozi 1 mg
latky, na co je ucinna.
Teda napr 50 000 USP proteazy rozlozi idealne 50 gramov bielkovin.
Viac na prepocty pozri na
rnblog.rockwellnutrition.com
Tiez
www.ncbi.nlm.nih.gov

henriettta

Nedá mi nereagovať, Strejdo a RNG, na váš príspevok. Máte pravdu v tom, že už dááávno sa neuvádza účinnosť enzývom v mg, ale v tzv. jednotkách aktivity enzýmov. Neviem ako ste prišli na to, že na krabičke wobenzymu sú uvádzané mg. Ja ju mám práve v ruke a sú tam FIP, čiže jednotky aktivity enzýmov. Ak zle vidíte na vašu krabičku, nech sa páči, pozrite si www.sukl.sk a pozrite si zloženie wobenzymu – ani tam nikde nie sú mg, ale spomínané jednotky účinnosti. Tiež tvrdíte, že tabletky wobenzymu nie sú entericky chránené v žalúdku – odkiaľ to máte? To je proste výmysel. Je mi úplne jasné, že ohovárate liek s ktorým má mnoho ľudí super skúsenosť (aj ja a moja rodina), pretože robíte reklamu inému produktu. Je to veľmi priehľadné. Ak musíte robiť reklamu vášho produktu takým spôsobom, že KLAMETE, tak asi ten váš produkt nebude nič moc. Toľko z mojej strany a verte, že viem o čom hovorím.

ohial

akinom:

ja som bola na imunologii pred tyzdnom, ja chvalabohu nemam ziadnu gardnerelu iba candidu.
O 2 tyzdne mam ist na nejake testy na kvasinky, robili to aj tebe???

Partner bol uz na vysetreni len cakame na vysledky z vyterov, som zvedava ak bude mat candidu tak zrejme mi to on prenasal cely rok a pol! mna drbne asi

RNG

Nalez gardenelly vaginalis vzdy poukazuje na to, ze vaginalna mikroflora obsahuje rozne neziaduce kultury, co vyvolavaju zapaly, aj ked samotna Gardenella ich vyvolat nemusi.
en.wikipedia.org
Preto naprava crevnej flory a vaginalnej flory zaroven je tu jedine permanentne riesenie.
Lebo od dobrej probiotickej flory v crevach zavisia aj ostatne organy v tele, kedze probiotika v crevach nam vyrabaju az 70% vsetkych protilatok, co telo potom pouziva aj inde.
Gardenella je tesne nalepena na sliznice, tj odhaknutie D Manozou ( 2 gramy kazde 3 hodiny) je elegantna metoda, ako ju splachnut zo sliznic.
Dobre je aj brat Berberine, 2 x 1 gram, co je uzitocne na rozne crevne a urinarne infekcie.
Samozrejme kazdemu odporucam brat kvalitne probiotika a podporovat ich cely zivot branim zmesy mikrovlaknin.

akinom007

ohial / bola som na imunologii-samozrejme gynekolog ma poslal aj tam imunita mi vysla v 100% poriadku aspon tak povedal na zaklade spusty vysetreni imunolog a napriek tomu velmi casto mam gardnerellu vaginalis VZDY je prelieceny aj partner snazim sa dodrzovat vsetkypreventivne opatrenia abysa to nevratilo zial uspesnost je mala moj rekorny cas bez vag.problemov je 3 mesiace za celu dobu mojho sexualneho zivota co je teraz 13 rokov