Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

oliwwa

čavte, ja by som len rada prispela svojou skúsenosťou: mykóza sa mi opakovala stále dookla, už som mala riadne nervy. jediné čo mi fakt pomohlo bol wobenzym. ano je drahší, ale za ten výsledok to fakt stojí. my baby máme dosť problémov aj bez mykozy podľa mňa...

RNG

Stres je zabijak, prejavi sa po case na stovkach roznych zdravotnych problemov. Preto ho treba co najviac potlacit, pozri cez google pod mojim nickom na temy stres a spanok, Tieto dva su uzko medzi sebou spojene.
Ale candida je bezny mikrob a mame ho kazdy v crevach rozne druhy, otazka je len kolko. Ked jes vela cukrov a jemnych muk a malo mikrovlaknin tak s to sam vlastne vypestujes. Tak isto ked pouzijes atb a potom si nenasadis a nepodporis spat navrat probiotik, tak sa ti v crevach rozmnozia kultury, co atb neznicili. Tj najma plesne, kvasne kultury a bakterie, co su na atb odolne ( z bakterii spomeniem najma tzv nemocnicne nakazy, postrach lekarov, ako VRE, clostridium difficile, MRSA, a rozne L-formy)

akinom007

Ohial/ dost casto raz je to Candida další raz Gardanella a tak... Bola som na imunológii a z vyšetrení mi imunológii povedal ze vsetko ok ze mam imunitu v 100% poriadku. Partner bol tiez na urologii preliecil sa plus dodrzujem na 99% vsetko co treba aby som sa mýkoze vyhla a moj rekordný cas bez mykozy su 2 mesiace. Jedine čomu sa nejak neviem vyhýbať je stres a všimla sǒm si dost súvislosť aj s tym

ohial

Ahoj akinom007

chcem sa opytat, este stale sa trapis s mykózou?
Ja ju mavam niekedy 1x a niekedy 2x za mesiac, uz rok a pol!!!
O 2 tyzdne idem na imunologiu, ty si bola?

RNG

Kvetinka, chod na iherb.com a zadaj si tam slovo Pancreatin, enteric a vyhodi ti to niekolko vyrobkov, vcitane produktu firmy Solgar, kde je v kazdej tabletke ekvivalent 3000 mg pancreatinu, naviac entericky pokryteho, tj takeho, co sa v zaludku neznici ale absorbuje v crevach do krvi, aby mohol cistit a odmorovat telo.

kvetinka3

Strejdo, zadala som na bazoši ten pankreatin, ale vyhodil mi iba jednu stránku s výživovými doplnkami,avšak ten spomínaný pankr. tam nie je.

anmni

Udivuje ma, ako kazdy place ze wobenzin je drahy a hlada neucinne metody len aby nemusel zaplatit a investovat do svojho zdravia.Ja mam s Wobenzinom naj skusenosti...uzdravuje imunitu a vobec sa nemusi brat pol roka.Staci aj 2-3 mesiace poctivo.A mimochodom , ked vam povedia, ze jedzte varene ponozky, ze vas uzdravia budete ich jest a neurobite si svoj nazor ma vsetko?

plavcicka

Ja mam s Wobenzymom velmi dobru skusenost, minule leto som mala fakt problemy s mykozou - vivat mokre plavky z kupaliska ... zabral mi, mozem len odporucit. tiez som mala to najväcsie balenie.