Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

ariianka

liek ma preukazatelne ucinky a musi splnat ovela prisnejsie podmienky ako napriklad nejaky doplnok alebo vitamin, preto je taky rozdiel medzi liekmi a doplnkami, viem o com pisem, lebo tiez som toto riesila tiez som rozdiely medzi tym nevidela, az kym mi to lekarnicka nevysvetlila, ze je v tom celkom fest rozdiel ;)

marceliita

ingara prečo práve bolo dôležité pre teba to, že je to liek? nerozumiem celkom tomu prečo práve toto by mohlo byť také dôležité, že by sa na tom dalo nejako stavať a podľa toho vyberať niečo vhodné na imunitu, prepáč ak sa pýtam nezmysly, ale zaujíma ma to

ingara

Zdravie911 ano treba si pozriet zlozenie, ja nastastie s tymto problem nemam, takze pre mna nie je problem ho uzivat...Ale je to kazdeho osobna vec a presvedcenie, ze preco sa rozhodne...Co chce uzivat...Ja som sa pren rozhodla na zaklade zlozenia a toho, ze je to liek...Co bolo pre mna dolezite, ked som chcela imunitu vyliecit a zbavit sa mykozy...

erittrea

Lindus, môj názor je taký, že pri probléme s mykózou treba začať užívať lieky, ak sa chce z toho žena dostať. Ako vidíš, ale máme na to rozdielne názory. Je to na tebe. Môj názor, moja skúsenosť je taká, že bez liekov sa z mykózy nedá definitívne dostať. Mykóza potrebuje poriadnu liečbu aby odišla z tela úplne.

linduss84

Vdaka za tipy, co sa tyka vyplachov, ale tie nic mi nepriniesli, ani naznak zlepsenia momentalne, preto musim dumat, ze co dalej. Ci teda si nasadit taketo lieky, ci to ma zmysel alebo nema alebo co robit, lebo toto leto ma ubija

erittrea

Zdravie911 je to vec názoru. Áno treba sa zameriavať na zloženie, to kvitujem. S tým súhlasím. Ale mne sa tento liek pozdáva tiež ako vhodná voľba, na začiatku, keď som videla dávkovanie a ceny, tak som zvažovala, či kúpiť, ale nakoniec som kúpila a neľutujem. Mne sa vyplatil, ty ho máš na sebe odskúšaný?

zdravie911

Treba porovnat zlozenia , davkovanie kolko obsahuje jedno davkovanie na tabletu/kapsule oproti inym , vtedy clovek uvidi aky je rozdiel v kvalite a cene.A hlavne ake su tam pomcne zlozky.
Wobenzym obsahuje Laktozu ,tak pre ludi ktoru ju nemozu neni vhodny .V europe neni dostatocne vela dopnkov na Veganskej baze bez GMO,skrobu , kukurice
Wobenzym v 1 gastrorezistentnej tablete:
Pancreatinum 300 F.I.P.- E proteasum, 4000 F.I.P.- E amylasum, 4500 F.I.P.- E lipasum
Trypsinum 360 F.I.P.- E
Chymotrypsínum 300 F.I.P.- E
Bromelaina 225 F.I.P.- E
Papainum 90 F.I.P.- E
Lipasum 34 F.I.P.- E
Amylasum 50 F.I.P.- E
Rutosidum trihydricum 50 mg
Pomocné látky: laktóza

ingara

Zdravie911 dva roky ma trapila mykoza...Sposobom, ze prisla, odisla a o par mesiacov sa zase vratila...Skusala som rozne tablety na vkladanie, rozne vyplachy, kremy a vysledkov som sa nemohla dockat...Potom som viac zacala patrat a problem som objavila v imunite...Nezdalo sa mi, ze je nieco take mozne, ze by imunita na toto vplyvala...Ale bolo to tak, zacala som brat Wobenzym pravidelne a postupne sa to zlepsovalo...Az do bodu, ze dnes ho beriem uz len ako prevenciu a cca rok je to, co uz mam pokoj od takychto problemov...

Riesenie11

Ahojte

Skus vaginalnu crevnu sprchu ako je tuto
-odkaz odstránený-

ale dobre je riesenie stravou
www.youtube.com
toto zabera stopercentne!!!!!!! a je to zadara

johny