Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

gabona1

Preco sa neporadis s gynekologom, alebo v lekarni s nejakou skusenou pani farmaceutickou. Mne vzdy dobre poradia tu u nas s dr.max. Je tam skvela lekarnicka, ja uz chodim len tam.

hamula

To si zapamätaj, že mykóza nikdy len tak nepríde a nikdy len tak neodíde, vždy je za tým niečo. U mňa mykóza vznikla, keď som párkrát prechladla a neriešila som to, nemala som potrebu to liečiť. Potom ma chytila mykóza, potom nádcha a už to išlo dolu vodou, vtedy mi začalo dochádzať, že asi niekde je dáky problém a vyskúšala som Wobenzym a som zaň vďačná :)

linduss84

Je to velky problem to suhlasim, ja tiez ked tie problemy nastali tak si hovorim, ze ved ako prisli, tak aj odidu, myslis, ze odisli same len tak? Normalne som mala pocit, ze sa mykoza mi este viac vysmiala a zacala byt este intenzivnejsia esteze uz tie problemy su uz viac menej prec :)

lulina_majerova

mykóza myslím, že je veľkým problémom a mnohé ženy sa s ním pasujeme, len by som povedala, že každej nám aj inú dobu trvá, kým sa tohto problému definitívne zbavíme. Trvá, kým to telo sa dostane do takej formy aby sa vedelo brániť, ale podľa mňa tá liečba je potrebná a treba byť trpezlivý ;)

erittrea

Anomis, tiež som v pohodke s tými enzýmami, čo si písala...užívala som ich taktiež pri mykóze a odkedy som sa na takúto liečbu dala, tak celkovo môj zdravotný stav sa zlepšil...nevedela som na začiatku kedy môžem očakávať zmeny a či vôbec keďže každé telo je iné a každý si na sebe musí vyskúšať, čo mu vyhovuje, čo mu dokáže pomôcť...ale mne enzýmy pomohli...čo som rada :)

erittrea

BJ aha, tak teraz mi to už dáva zmysel :D
Akože nehovorím každému môže sedieť niečo iné, pretože každé telo je iné, ale nad niektorými vecami by bolo vhodné sa zamyslieť, že prečo sú tak ako sú :) nuž no :)

linduss84

Nevies si predstavit aka som rada, ze tie zmeny prichadzaju, aj ked len pomaly, ale isto, z coho mam kazdopadne radost, chcem sa z toho dostat uplne, tak dufam, ze sa mi to podari a budem potom na nejaku mykozu uz len spominat a nebudem sa trapit :)

ariianka

kazdy podla svojho uvazenia, mne pomohli lieky, Wobenzym, ked u mna prepukli taketo problemy, ktore mala na svedomi imunita. Predsa len je to liek, ktory je priamo na taketo problemy urceny, ak ma clovek cukrovku, tak ano, obsahuje ako pomocnu latku aj sacharozu, ale to neznamena, ze clovek s cukrovkou ho nemoze uzivat. Je len potrebne liecbu prekonzultovat s lekarom a nastavit vhodne davkovanie ;)