Mykóza - Wobenzym

Príspevok v téme: Mykóza - Wobenzym
promile

Ahojte, chcem sa opýtať ako presne funguje liečba Wobenzymom. Dosť často sa mi opakujú mykózy, nič mi nezaberá (Rosalgin, Jenamazol, Canesten, Dalacin, ...) Keď začnete užívať enzýmy, mykóza zmizne aj bez toho aby ste paralelne brali aj nejaké vaginálne tablety atď.? A aké veľké balenie odporúčate užívať? Ďakujem.

linduss84

Cupilupi12 presne tak isto aj ja:-) Pokial som ich neuzivala, tak som mykozu mala kazdu chvilku a odkedy som ich douzivala, tak je to uplne super. Uz ani pomaly neviem, co mykoza je:-D:-)

Cupilupi12

Určite choď do wobenzymu, ja som zaňho dodnes vďačná. Presné dávkovanie máš na letáku. Ja som ho užívala dlhodobo a odvtedy sa mi mykóza nevrátila.

linduss84

Flower_1992 uzivat by si mala denne 2-8 tabliet a 10 tyzdnov vkuse. Ja som v tomto chaos vobec nemala, lebo mam stiahnutu aj ich aplikaciu a tam je to zrozumitelne vsetko napisane (vid.foto - to je z tade odfotene)

Flower_1992

Ženy ja som začala len pred pár dňami užívať no už sa mi zdá, že príznaky sa kus zmiernili, chcela by som sa ale opýtať koľko ho treba užívať, pretože na jednom letáku sa uvádza 10 týždňov a dávkovanie 2x8 tabliet denne na druhom zase 3-4 týždne a dávkovanie 3x5 tabliet denne tak teraz neviem...

lulina_majerova

trpezlivosť ruže prináša, tak sa to hovorí a tak to aj je, ale keď máme problémy s mykózou, tak moc trpezlivé nie sme, viem to podľa seba, že vtedy by som chcela aby ten problém odišiel hneď zaraz a aby sa už nevrátil ;)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

duska223

ved prave to ze je potrebne ho uzivat dlhodobo a to je to co som si ja napriklad na zaciatku neuvedomovala a cakala som ze za den mi mykoza prejde nastastie potom som si uvedomila ze musim byt trpezliva a vysledky sa dostavili

linduss84

Hamula uz viem, uz som si tym presla, od zaciatku az po koniec a nebolo to jednoduche, ale viem, ze s Wobenzymom sa to da zvladnut, len je potrebne tu liecbu nasadit co najskor, najlepsie pri prvych priznakoch mykozy ;) Aby sa ten problem vcas podchytil a riesil ;)

patrisienka

Poradit sa v lekarni nie je zly napad. Lekarnicky maju tiez mnoho skusenosti a vedia pri problemoch ozaj poradit. Tiez mnohokrat som si sama nevedela dat rady so svojimi zdravotnymi problemami. Najma so zenskymi a az v lekarni som sa dostala k enzymom, ktore zmiernili a napokon aj vyliecili moje problemy