Co mam jest ked skoro vsetko je bordel? Ktore potraviny su zdrave?

Príspevok v téme: Co mam jest ked skoro vsetko je bordel? Ktore potraviny su zdrave?
Luciferus

Chcem sa zacat zdravo stravovat ale nemam ponatia co jest. Je mi jasne, ze ryby a kuracie maso, ovocie a zelenina, ale co dalej? Mam kupenu hnedu ryzu, ryzove cestoviny a ryzove chlebicky. Musli nekupujem, vraj je to paradny bordel. Taktiez nic z muky a nic sladke (okrem ovocia) Mam aj sojove maso, nizkotucny syr Philadelphia a nejake nizkotucne biele jogurty, kuraciu a morcaciu sunku. To je zatial vsetko, lebo ostatne mi pride hrozne :(( Prosim dajte mi tipy ci to co mam je dobre a co mam este jest..Dakujem

swistica

gogora - dnes som prechadzala potravinami a doslova som mala pocit, ze zo vsadial na mna pozera nejaky jed :-)
Ano citam etikety, ale potom sa z desatminutoveho nakupu stava hodiny. A clovek sa dozvie i take perly, ze v chlebe sa nachadza soja a pod.
Napis nam priklad kvalitnych potravin, nech sa inspirujeme.

gogora

Pekny den vsetkym :) Idem sa vyjadrit k tejto teme, lebo si myslim, ze vobec to nie je tak, ze "vsetko je bordel". Mame kopu potravin na trhu, ktore maju kvalitny obsah, chutia vynikajuco a su aj cenovo dostupne. Treba si len otvorit oci v obchode a citat etikety!

zliana

...miruska ale ved vzhlad predsa vobec nie je dolezity:-):-)...podstatne je, ze chutovo bol dobry...hmm, ku gulasu si taky domaci chlebik viem predstavit, mnaaam...hned mi tecu slinky:-D:-D...a veceru ste si taktiez super zvolili, ta sunka je vynikajuca, poznam ju;-)

Vilmusik_11

A práve preto to neriešim čo jem, lebo by som fakt nič nejedla, keby som všetko podrobne študovala:D:D:D Keď som v obchode, tak na čo mám chuť, tak to si aj kúpim aj je! Nejako veľmi sa neobmedzujem, no mám aj obľúbené produkty, ktoré si kupujem často:):) Tak normálne, ako väčšina ľudí:):)

moncuriena

V pohode Hena, mne to je uplne jedno kedy mi pises:-) Som rada, ze chutili. Tak ich teraz mozes aj castejsie robit:-):-D

Hena-Martinkova

@moncuriena = ospravedlňujem sa, že až takto neskoro ti dávam vedieť, no toasty podľa receptu od teba zožali veľmi veľký úspech a už som ich minimálne tri krát odvtedy robila :-) Sú božské ;-) :-P

miruska01

Zliana:)
Poviem ti pravdu, ze chutovo bol moj chlieb vyborny ale vzhladovo mal este nedostatky. Trochu mi popukal a bol taky capaty ale na prvy krat vcelku fajn. Bola som aj tak na seba pysna:):) Fotky nemam ziadne, nefotila som si ho:/ To ma vobec nenapadlo:/ Papali sme ho ku gulasu, ktory som taktiez uvarila a vecer len tak so sunkou Amalkou, syrokremom a zeleninkou:):)

zliana

...miruska som tu dlhsi cas nebola a preto sa ta idem az dnes spytat, ako dopadlo pecenie chlebika??...vydaril sa ti?...dal sa papat?..pochval sa aj nejakymi fotkami, ak mas:-):-)...a co dobre ste si k nemu davali?..aj to ma velmi zaujima:-)...

tatana1378

Hena to ti verim, ked ste ho tak dlho jedli, ze uz ti ani nechutilo :D :D Vidis, krupisovu kasu niekedy musis spravit aj ja. To som uz riadne dlho nejedla :D :) A ako dopadli toasty? Chutili, chutili? :)