Co mam jest ked skoro vsetko je bordel? Ktore potraviny su zdrave?

Príspevok v téme: Co mam jest ked skoro vsetko je bordel? Ktore potraviny su zdrave?
Luciferus

Chcem sa zacat zdravo stravovat ale nemam ponatia co jest. Je mi jasne, ze ryby a kuracie maso, ovocie a zelenina, ale co dalej? Mam kupenu hnedu ryzu, ryzove cestoviny a ryzove chlebicky. Musli nekupujem, vraj je to paradny bordel. Taktiez nic z muky a nic sladke (okrem ovocia) Mam aj sojove maso, nizkotucny syr Philadelphia a nejake nizkotucne biele jogurty, kuraciu a morcaciu sunku. To je zatial vsetko, lebo ostatne mi pride hrozne :(( Prosim dajte mi tipy ci to co mam je dobre a co mam este jest..Dakujem

Hena-Martinkova

@moncuriena = ospravedlňujem sa, že až takto neskoro ti dávam vedieť, no toasty podľa receptu od teba zožali veľmi veľký úspech a už som ich minimálne tri krát odvtedy robila :-) Sú božské ;-) :-P

miruska01

Zliana:)
Poviem ti pravdu, ze chutovo bol moj chlieb vyborny ale vzhladovo mal este nedostatky. Trochu mi popukal a bol taky capaty ale na prvy krat vcelku fajn. Bola som aj tak na seba pysna:):) Fotky nemam ziadne, nefotila som si ho:/ To ma vobec nenapadlo:/ Papali sme ho ku gulasu, ktory som taktiez uvarila a vecer len tak so sunkou Amalkou, syrokremom a zeleninkou:):)

zliana

...miruska som tu dlhsi cas nebola a preto sa ta idem az dnes spytat, ako dopadlo pecenie chlebika??...vydaril sa ti?...dal sa papat?..pochval sa aj nejakymi fotkami, ak mas:-):-)...a co dobre ste si k nemu davali?..aj to ma velmi zaujima:-)...

tatana1378

Hena to ti verim, ked ste ho tak dlho jedli, ze uz ti ani nechutilo :D :D Vidis, krupisovu kasu niekedy musis spravit aj ja. To som uz riadne dlho nejedla :D :) A ako dopadli toasty? Chutili, chutili? :)

Hena-Martinkova

@tatana1378 = áno, mali sme, lebo som ho kúpila viacej ale už akurát včera sme ho dojedli :-) Dnes na večeru chcem spraviť niečo iné, asi puding alebo krupicovú kašu a zajtra vyskúšam spomínané toasty :-) Lebo už mi to údené išlo až hore ušami :-D Tak aspoň jeden deň potrebujem oddych od šuniek, údených a podobne :-D

Hena-Martinkova

@moncuriena = správne si to nazvala! :-) Vidíš, to máš asi pravdu, že je chutnejší toast keď sa do neho dá dobrá šunka. Vyskúšam, keď dojeme údené :-D :-D

moncuriena

hena to su tie chlapske tahy na nas zeny:-D:-D Aj moj to zo zaciatku skusal ale nepreslo mu to:-D Podla mojho nazoru to nie je zbytocne, lebo ide hlavne o to, co do tela davas. A my sme zvyknuty len kvalitnejsie produkty kupovat a tym padom nam vobec nevadi, ze ide drahsia sunka do toastu. Vies, ta chut je potom bozska, neopisatelna!

miruska01

Zliana:)
Tento vikend ho chcem spravit. Dnes alebo zajtra si chcem spravit kvasok a cez vikend ho chcem upiect. Snad mi nikto neprekazi moje plany!:) Tomu ver, ze uz len tieto budem kupovat. Je to fakt rozdiel oproti tym menej masovych sunkam!