Kvalitný nábytok

Martinka229

vela veci som aj ja poobjednavala, ale ono zalezi co a z kade, su aj eshopy, ktore su spolahlive z ktorych nemam problem nakupovat, ale zase napriklad postel to bola pre nas taka vec, ze to sme si povedali, ze pojdeme vyberat osobne, nech vidime nazivo aka je, aka je aj ponuka, prevedenie a vsetko :)

jancovka

Ninah z tade neviem či by som mala odvahu nábytok kupovať, keďže to nie je obchod, ktorý sa na to priamo špecializuje.
My väčšinu vecí, nábytku aj v obývačke aj v izbách máme od Kondelu, tam sme si zakaždým vedeli vybrať také aby sa nám to páčilo a najmä majú aj také prijateľné ceny.

2miriamma

mne teraz tak nejako srdce každú chvíľku piští po kvetináčoch. Po nových kvetinách, takže ja si takéto veci objednávam a teda som rada, že môj muž mi to ešte toleruje :D

kollki

No pre mna je toto tiez uchylka, najma ked vidim kolko peknych veci je neustale na trhu, ze teda by som furt nieco nove vyberala, doplnala. Uz Vianoce su prec, tak vyzdoba schovana a teraz zase budem nieco na ozivenie na jar zhanat. Ale som rada, ze nie som v tomto sama.

kvetka3

Patrisienka toto sem ani nepíš, myslela som si, že si dám predsavzatie do nového roka, že proste budem menej nakupovať, že nebudem furt mať niečo potrebu, ale toto keď napíšeš to je pre mňa masaker :D Hneď idem pozrieť, veď teda keď ide o zveľaďovanie domácnosti, tak to sa neráta, nie?