Kvalitný nábytok

wudia

Mirinda u Kondelu inak super akcie mavaju, som bola prijemne prekvapena po pravde teraz, ze vlastne aj Vianoce boli a fajn ceny. Lebo chcela som novu kniznicu kupit, lebo stara je uz mala a teda tolko knih mame a je to ine ked to ma clovek na ociach, ze si vyberie knihu kedykolvek akakolvek mi zide na um :)

mirinda890

kollki ale veď to je skvelé, to je super takto darčeky, že je to vec, ktorá sa zíde a máte z toho radosť, ja akože tento rok musím povedať, že sme dobre urobili, že sme si povedali, čo chceme, hovorila som o kresle do obývačky, čo som tu zazrela a teda som ho aj dostala ale teda nevedela som, že to na tajnáše muž kúpi :D

Martinka229

aky ste vybrali? Nemohla by si poslat fotku alebo nieco? Mne sa velmi teraz okruhle stoly pacia, pride mi to take osobnejsie alebo jak by som to nazvala :)

kollki

Mona toto som mala zacat robit uz asi davno, lebo teda darceky, ktore su zbytocne, ktore nevyuzijem ma dokazu uplne tak zamrziet, ze clovek vlastne akoby ani nevedel, co mam rada a to je tak zvlastne. Preto tento rok sme si kupili novy jedalensky stol aj s novymi stolickami, spolu sme si to s muzom vybrali, kupili, poskladali a uz budeme na Vianoce sediet za nim.

mirinda890

vretienka ten obrázok je krásny a keď je otočné, nad tým by som ani neváhala, viem si predstaviť najmä teraz na jeseň v ňom sedieť, vyložené nohy, vínko varené, knižky večer to je úplná pohodička!

Mona1

celebrita tiez som to tak uz zacala robit ked mam nieco take, co presne chcem. objednam, kupim, prinesiem, dokonca si este aj zabalim a potom poviem co to stalo a len mi drahy da peniaze a vybavena vec :D radost na oboch stranach :D

jancovka

Martinka toto je jedna vec ako vyzerá na obrázku, ale ešte lepšie vyzerá naživo, videla som ho u Kondelu na predajni, keď sme boli vyberať stoličky do jedálne a teda ozaj ma oslnilo. Doslova a do písmena a toľko pílim mužovi s ním aj ja uši, že uvidíme na Vianoce, či moje prosby budú vypočuté.

celebrita

janapek tento obchod, čo si pridala nepoznám, ja nemám odvahu nejako objednávať z obchodov s ktorými nemám skúsenosť, alebo ktoré nemajú kamenné predajne, že neviem či mi tovar vôbec príde