Kvalitný nábytok

kollki

Sestra ma presne toto a ma to aj s podnozkou, ze si mozes vylozit a v tej istej farbe, mozem sa jej popytat z kade ju ma a tiez to maju tak pri krbe zboku a velku lampu pri tom a musi sa tam ozaj prijemne sediet a citat knizka, v zime je tam aj teplucko prijemne :)

vretienka

harpera ked sa ti bude v kresle dobre sediet, tak ver tomu, ze nebudes ani podnozku potrebovat, mne sa pred nedavnom podarilo muza ukecat, ze v obyvacke mame taky prazdny kut a tam by sa mi pacilo nejake kreslo a by som z tade televizor pozerala, v zime by som tam strikovala a tak a teda vybrala som si, posielam ti obrazok :)

harpera

Toto inak vyzera dobre, ale baby chcela by som ja nieco na zem, teda ako kreslo tak aby to mohlo byt na pevnej ploche. Aby som si mohla vecer ked deti zaspia vylozit nohy a citat knihu alebo pozerat telku, cize najlepsie nieco s podnozkou. Viete mi cosi kvalitne poradit?

vretienka

viem si veru predstavit aj z takejto hojdacky pozerat vianocne rozpravky :D ako deti si pamatam ze sme mali taketo podobne nieco na zahrade a casto sme tam aj v noci spavali, teda bola to divocina :) ale prijemne spomienky :)

2miriamma

mersia prečo by to mala byť škoda? Veď toto je taká vec, čo sa dá využívať celoročne si myslím a aj vo vnútri nie?

mersia

Viem si predstavit mat toto tak na teraske. Si to kupovala az teraz? Po lete? Nie je to skoda? :O
Kolko taketo nieco vobec stoji? Viem si predstavit aj synovca v tom, ten by si tam aj pospinkal.

jancovka

Miriamma toto je brutálne! Toto by sa aj mne páčilo doma mať, nielen že pre deti, ale aj pre mňa, či to nemá takú nosnosť??

2miriamma

dievčatá asi každá máme iný vkus na veci, je to prirodzená vec, my sme kupovali na terasku takúto teraz na leto :)

radinus022

mimwi to hádam nie takú plastovú ako sa deťom dáva vešia niekam do altánku, veď to by jak vyzeralo a hlavne ako by si to deti samé užili? To trošku pochybujem, možno by bolo lepšie keby aj fotku poslala :)