Kvalitný nábytok

mersia

Mravcik tiez som z tade chcela nejake veci, ale mne sa nepaci to, ze sa neviem orientovat ani na predajni a ani na webe, takze ja som to vzdala. A nakupujem cez obchody v ktorych sa viem orientovat, lebo to je pre mna podstatne ;)

Mravcik

My máme nábytok z Ikei. Celú obývačku aj detskú izbu. A pravidelne tam dokupujeme veci do domácnosti. Aj včera som akurát objednávala, pretože som našla dobrú zľavu www.kodino.com

Veronika879

mona to keď si mala voľnejšie si mohla aj niekam vybehnúť, do nejakej predajne niečo popozerať, možno by ti niečo padlo do oka, tak že by si kúpila už :)
Ja chcem teraz kúpiť koberec ku sedačke do obývačky nejaký, len som asi moc prieberčivá alebo neviem :D

Mona1

dakujem toto nevyzera zle, je to pekne, take jednoduche, nic nejako precackane, to sa mi lubi, ale idem este pozriet nieco ine, dnes mam taky volnejsi den, aj drahy je doma, tak si nad to sadnem a uz neico vyberiem, nech co najskor to uz mame doma, nech mam kam tie veci dat :D

harpera

Posielam ti :) Ale ide aj o to aky mas zbytok nabytku. Mne toto sedi lebo je to taky neutral. Ale som pozerala akurat vcera ponuku Tempa Kondela a maju kadejake aj ine aj rozne prevedenia dreva, takze ozaj sa oplati pozriet, vyloz si nohy a lustruj eshopy, podla mna dozaista najdes nieco, co sa ti bude pacit ;)

Mona1

no to by som nechcela mat v kuchyni, sice kuchynu mam az po strop, ale tam mam kvantum inych veci, ktore potrebujem, preto hladam nieco taketo :)
chcela by som ju asi v bielej farbe najskor, to skor mi tak do celeho kontextu nasho hniezdocka zapadne :) a co sa tyka toho ci sufliky ci skrinky, to mam v sebe taku dilemu, ale asi som viacej za suflicky ale asi take vacsie nieco aby sa mi tam dali tie uteraky vlozit

2miriamma

mona a to by si chcela akože šuflíkovú alebo skôr takú skrinkovú? Čo by ti bolo na toto lepšie? Máš aj predstavu o farbe? Mala by si to ladiť k tomu nábytku, čo už máš :)

kolacikova

..myslím, že veľa ľudí má niečo také v obývačke, predsa každý potrebujeme nejaký priestor..aj keď poviem ti, že mám jednu kamošku, čo nemá v obývačke skoro nič..že dokopy žiadny úložný priestor a tá má deky ešte aj v kuchyni v skrinkách..čo mne sa zdá ako riadny nezmysel..ale keď jej to tak vyhovuje..