Kvalitný nábytok

mimwi

Mirinda890: Toto sa mi páči a konečne by som mala kam dať deku, lebo z toho som na nervy, že nemám pre ňu žiadne miesto. Že je stále niekde len tak pohodená a vyzerá to jak rozhádzané :/

lavila

..tieto stoliky su krasne. Aj prakticke na take ulozenie beznych veci, mensich dek a pod. A cena, ze dovidenia, ozaj dobra :)

mirinda890

kolacikova posielam ti obrázok ako vyzerá ten stolík, je to vlastne aj taký košík, mne sa to páčilo za to aby som mala kam aj knižku položiť a tak :) 26€ stál, ale sú aj lacnejšie aj drahšie ešte všetko záleží od typu, od veľkosti stolíka ;)

wudia

Mirinda tie lavicky do chodby maju pekne a take aj dost prakticke, suseda si tiez kupovala taku jednoduchu kvoli detickam, ze aby si mali kde sadnut aby sa mohli v pohodke obut a zaviazat si snurocky.
A je ti to dobra vec.

mirinda890

každý k tomu inak pristupuje - včera večer som si objednala z Tempa Kondela lavičku do chodby a taký príručný stolík ku gauču, nech si mám kde časopis, knižku odložiť, kávu a tak :)
myslím, že ponuka je dobrá v slovenských obchodoch a netreba zo zahraničia nakupovať :)

patrisienka

Celebrita, niektori si vedia popytat, niekto mozno na to ma, ale ja myslim, ze aj tak postupom casu si nabytok menime, lebo sa nam zmeni vkus, nieco ine zacne byt trendy a preto si myslim, ze je lepsie pozerat pomer ceny a kvality a zbytocne nevyhadzovat kopu penazi, ked netreba ;)

celebrita

veroniqc31 nekupovala by som nábytok zo zahraničia, mala by som obavu z toho, či mi to príde v poriadku. Je podľa mňa bezpečnejšie riešiť si cez nejaký slovenský obchod tieto veci.
A na mieru, to tiež som mala v pláne isté obdobie, ale keď sme si to dali naceniť skoro mi sánka spadla.

veroniqc31

inak nie je nahodou aj tempo kondela slovensky nabytok? kvalitu nepoznam, len to bolo dost naociach.

ak kvalitu a na mieru - vtedy moze byt vyhodnejsie oslovit nejakeho skuseneho stolara.

pripadne na spalnu vyzeraju zaujmavo tieto spalnove komplety www.mdum.cz

harpera

Mona ved preto som ti to poslala, to je taky typ nabytku, ktory sa mne paci. Tak aj sa ti podarilo nieco vybrat kupit a poskladat? Lebo u nas vacsinou to skladanie sa odklada, teda moj drahy to odklada neustale. Esteze ho ja v tomto viem ponahanat :D