Kvalitný nábytok

syllona

Ja by som potrebovala radu dievčatá v tom, že či je dobré mať osvetlenie v obývačkovej stene, na fotkách sa mi to páči, len by som chcela vedieť, že jak je to z praxe, z vlastnej skúsenosti :)

radinus022

demza keď ono veľmi záleží aj od toho akú máš predstavu, mne napríklad čo sa páči teraz taká obývačková zostava, tak tá vychádza necelých 300€, ale je taká väčšia, záleží aj od rozmerov, aj od toho koľko skriniek a akých, aké celkovo prevedenie a pod :)

demza

Ja by som rada vedela koľko ste cca dali za obývačkovú stenu? Zostavu? My čo máme v obývačke, tak tú máme už strašne dlho, už si vôbec nepamätám na koľko nás chytila a rada by som niečo nové. Predsa len trendy sa zmenili tak by som chcela nejakú zmenu, len neviem odhadnúť, čo je OK cena a čo je už cez.

zlatusa

Lavila s týmto musím súhlasiť a tiež si myslím, že v dnešnej dobe sa dajú v obchodoch zohnať fakt pekné kúsky a tiež aj za super ceny, že neni potrebné niečo zbytočne preplatiť :)

lavila

..petrik vsetko je to o tom, co sa komu paci a kto ma ake moznosti. Myslim tym aj financne moznosti, nie kazdy si moze dovolit taketo veci alebo dat si robit na mieru. :)

Petrik225

@ceciiil tak ako pises, clovek mozno aj usetri na polskom nabytku alebo na nabytku z velkoobchodov typu decodom, asko, drevona a pod., ale to je kratkozrake.. ak ma clovek kazde 2-3 roky skladat rozbity nabytok, no neviem, pre mna to nie je. My sme nakupovali taky main nabytok ako skrine, postel, sedacky, skrinu za tv a pod od Rstudia v Trnave (rstudio.sk) ak mozem napisat link, objavili sme ich na FB, davaju tam xy realnych realizacii, je to slovenska firma, nabytok si vyrabaju na mieru a pod. Odporucam pozriet ich.

VojtechK

Odporúčam eshop www.expedo.sk, nakúpil som tu už 2 detské matrace, kancelársku stoličku, šatníkovú skriňu a určite tu budem kupovať aj ďalší nábytok. Maximálna spokojnosť.

zuzkakovac

Ak mozem doporucit-tak jednoznacne sconto nabytok. mame od nich takmer cely byt vybaveny, za skvelu ceny suprovy nabytok, hlavne moderny ;)

Karolinka1

Tiež prosím o radu- chcela by som zakúpiť nábytok za dobrú cenu, ale samozrejme aby bol aj kvalitný- proste dobrý pomer cena/kvalita. Ďakujem.