Kvalitný nábytok

syllona

Ahojte!
My sme vešiak kupovali v Tempe Kondela, Efran alebo tak nejako sa volal ten čo sme kúpili, máme veľa čiernych vecí doplnkov a tak, preto som sa pre taký rozhodla a je super. Aj funkčný, aj pekný :)

wudia

Radinus, nemohla by si pridat fotku, ze aky? Toto som aj ja tak chcela, ale jedine ja som si tak vesala. Potom som uz rezignovala. A prestala som sa rozculovat, ze muz furt vesia len na chodbe a na ociach je to furt. Uz to neriesim. Akurat ked viem, ze ma prist nejaka navsteva, tak narobim vietor nech si sprace :D

radinus022

danielka neviem čo myslíš špeci, my máme klasický vešiak, keď tie časti, čo sa vešajú šaty naň tak vyzerá akoby to boli konáre, po takom som túžila už dlho :) Plán bol pôvodne taký, že všetko pôjde hneď do skrine, ale vieš ako to je, že človek mieni a ostatní členovia rodiny menia :/

demza

Patrisienka júj dúfam, že toto si aj ja raz poviem, že je všetko ako som chcela, lebo ja furt mám pocit, že ešte niečo chýba, že ešte niečo viacej musím urobiť pre zútulnenie a už mi z toho vyhráva :D

patrisienka

45 euro sme dali za lavicku do predsiene na prezuvanie :) Chceli sme nieco take uz modernejsie a je to podobne taburetkam modernym, len s tym, ze toto je lavicka a staci to. Botnik mame zvlast, takze vsetko jak som si predstavovala :)

Mona1

wudia co vobec nieco take stoji taka lavicka?
my spekulujeme, ze na mieru dat chodbu urobit na komplet, ale obavam sa nacenenia od stolara ake nam pride, nechcela som moc take ako lavicka, vesiak, lebo mam rada ked su veci proste schovane, ale teraz coraz viacej mam pocit, ze ide do mody to ze proste nejaky napadity vesiak, lavicka, skrinka, ze vobec nevadi, ze veci su na ociach, ze je to aspon take zive, ze vidiet, ze v dome to zije :-)

syllona

Ahojte!
Tento maličký stolík je pekný, vyzerá to aj, že je praktický. To nám by sa z oboch strán sedačky hodili, len to asi si budem musieť kúpiť až k nejakému sviatku, lebo neviem akoby som to ukecala doma :D