Kvalitný nábytok

syllona

Ahojte!
Vandapanda u nás by nemohlo byť niečo len tak pohodené, čo si. Skrine to proste musí byť, ja mám rada taký ten poriadok, že kukneš sa nikde nie sú rozhádzané topánky, oblečenie, ale všetko má svoje miesto. Síce u nás trvalo, kým sa muž prestal vyzúvať v strede chodby, ale podarilo sa mi to zmeniť :D

danielka216

to je najlepsie, ked je to vsetko v jednom style, ked to spolu ladi. A je jasne, ze v chodbe nemoze chybat zrkadlo a zrkadlova skrinka, to je to najlepsie riesenie. Kolko ta stala cela zostava?

patrisienka

Vandapanda nasi si teraz objednali z Tempa Kondela zostavu do chodby, taku peknu a ani draha nebola, aj so skrinou, zrkadlom a botnikom, takze to je uplne idealne na chodbu, aspon mne to pride ozaj efektivne, prakticke :)

vandapanda

vretienka na chodbe za ziadnych okolnosti nemoze chybat zrkadlo, to myslim, ze je jasna vec, predsa len pred odchodom sa chceme skontrolovat, od hlavy az po paty nie?
my este tiez nemame chodbu zariadenu, moc sa nam do toho nechce, ale ked vidim tie topanky furt, ze to mame na ociach tak mi je z toho zle :/

tifaniass

Vretienka ale teraz su uz ozaj pekne kadejake zostavy do chodby...Dokonca sektory, ktore si mozes vyskladat podla toho ako chces ako potrebujes...To je fajn, ze si mozes navolit ako chces, ja taketo veci uplne podporujem...

vretienka

radinus lenze ked mas doma viac ako jedneho chlapa tak ti poviem, ze to nie je jednoduche udrzat poriadok, ale da to zabrat, preto ja som tiez za riadnu skrinu na chodbu, so zrkadlom, kludne aj na styl takej klasiky ako si vela ludi dava do spalne ;)

radinus022

mimwi to je všetko vec názoru, ja nemám problém keď je vidieť oblečenie, pokiaľ je to nejako uložené, usporiadané, pekne zavesené alebo tak.

mimwi

Patrisienka: Nie je lepšie mať v chodbe to vyriešené tak, aby tam nebolo nič vidieť? Všetko aby bolo schované? :D

mirinda890

mona, ale ono je to pri každom eshope tak, že do istého termínu keď si objednáš, tak ti dodajú do Vianoc :)

Mona1

lavila, ked utieras prach pravidelne tak to neriesis, nemas preco aspon teda ja som na to prisla, sice ked dlhsie neutrie clovek tak je vidiet, ale aspon ma to udrzuje v tej pravidelnosti :D syllona a kupovala si na predajni ci si objednavala cez eshop? chcela by som vediet ako je to teraz s dodanim ked objednas