Kvalitný nábytok

Mona1

mimwi to takych je viacej, ale kde na to chodia, akoze mne sa to paci ked vidim na nete aj rozne fotky a tak, ale pride mi to neprakticke, to potom by som musela mat nejaku pani na upratovanie alebo co, inak si to predstavit vobec neviem

radinus022

my sme si chodbu ale vlastne ako všetko zariadili takým nábytkom aby sme si ho mohli vyskladať. Vybrala som štýl, čo by sa mi páčilo a potom sme skladali v Tempe Kondela, že čo si vezmeme, čo nám treba akých vecí viacej máme a podobne a mne to viacej sedelo ako typická taká zostava.

mimwi

Mona1: Presne takto ja vyberám tiež farby aj všetko. Môj drahý ten by chcel všetko čierne, lenže to upratovanie by som si zase raz len ja zlízla, takže to som povedala, že proste v žiadnom prípade na to nepristúpim. Tak to napokon nechal na mňa a myslím, že dobre urobil.

Mona1

lavila neda ja mam tiez rada taketo drevo lebo sa to lahko kombinuje aj napriklad k podlahe aj k inemu nabytku, alebo potom este biely nabytok to tiez sa mi paci, lebo nie je na tom vidiet ani prach ked sa mi nepodari utriet, ked mam hekticke dni :D

Vladodo

To je pekná skriňa, máme podobnú. AKo do chodby myslím že nejak maga drahé netreba. Už si skôr potrpím na kvalitnej sedacej súprave alebo spotrebičmi.

patrisienka

Wudia tak mna vacsinou ten moj zvozi, ze zase som nieco kupila, ze zase minam peniaze, ale aj tak napokon je spoko, keby bolo na nom, tak mame doma hole steny a len gauc a telku :D

demza

Danielka kamoška si objednala takúto skriňu do chodby a čo spoínala, tak dve stovky, čo je podľa mňa fajn cena, aj fajn prevedenie, už len aby si ju poskladala :) Som jej sľúbila, že jej s tým pôjdem pomôcť, tak hádam cez víkend sa k tomu dostaneme.

wudia

Patrisienka to mam aj ja rada, ked takto nakupim, ze nieco sa mi paci a este je to aj v takej cene, ze ma to nejako neboli :D A to vtedy ma aj muz pochvali :D