Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

lilinka

tak som ta vestica nestihla, velka skoda pre mna...... ja som z tej kategorie "zufalych" ale nie manzeliek:o)a velmi potrebujem pomoc..... katka, 11.9.1976 dakujem

zuzka24

ahoj VESTICA...chcela by som ta poprosit,ak by si mala cas,ci by si sa mohla trosku pozriet aj na moj datum...dakujem velmi pekne..7.4.1984...

vestica

zuzka31, ja sa urcite nehnevam, ved kazda skusenost je vzacna vec. aspon som sa presvedcila, ze takto cez pocitac to zrejme vobec nefunguje. predsa len je ine ked niekto sedi oproti mne a mozem sa na neho sustredit. nemyslim si, ze je to tak ako napisala jantar o krizovani myslienok, ale skor mi mohli naskocit obrazky niekoho ineho, ved som pri tom sedela pri pocitaci. a pri pocitaci ma clovek more najroznejsich informacii. aj ja tebe prajem vela stastia v zivote a nech ti to vyjde po vsetkych strankach. maj sa krasne a vsetky ostatne tiez!

zuzka31

mila vestica.
no asi sme sa dako nepochopili, pretoze ja som Ti podakovala za mile slova a kedze sa mi hned to stou maminou nezdalo, pytala som sa na karieru, a potom som len napisala o tej usilovnosti, a tak, ak si spominas.
ale nech si spominam, ako si spominam, tak ja som ti nic take o tom, ze pridem sukromne nenavrhla, to bol niekto iny. len som Ti za vsetko podakovala, ale sukromne som sa stretnut nechcela - tu sa asi tie myslienky dako skrizili (ako pisala jantar).
ohladom toho, co si pisala . zrejme tak vseobecne - o tom, ze clovek nerad o sebe pocuva nieco, co sa mu nepaci...to je asi pravda, len ked som pisala moj druhy prispevok, pisala som pravdu. viem, aka som. mam mnozstvo - tisic chyb :-(, ale usilovnost - ohladom prace, resp. skoly a doslednost, no neviem....naozaj som nad tym uvazovala a nechcela som ta kritizovat, to nie - ved som Ti za kazdym uprimne podakovala, lebo som videla, ze chces a zrejme aj vies pomoct - len som sa vyjadrila. ved sama si povedala nieco v tom zmysle, ze pockas, ako sa ostatni vyjadria. nuz som to aj ja urobila...
teraz Ta trosku zacitujem: " nie je mile o sebe citat nieco, co mi nevyhovuje" tak si to myslim povedala. asi ani Tebe nebolo mile citat, ze si sa nemusela celkom "trafit"...ale pisala si o tom, ze cez pocitac to moze byt trochu problem...
tak by som toto cele ukoncila tak, ze naozaj je super, ze sa aj takto snazis pomoct + klobuk dolu pred Tvojimi schponostami - ze vidis zivoty druhych ako film... a ci si mala pravdu, alebo sa ozaj myslienky skrizili ukaze cas. krasny vecer
dakujem za Tvoj cas a naozaj vsetko dobre, nech Ti chut pomahat ostane navzdy alebo aspon co najdlhsie:-)

vestica

zuzka31 - nieco ma prekvapilo. ked si dostala moje hodnotenie, bola si spokojna, lebo si mi dokonca navrhla, ze prides sukromne ku mne pre dalsie podrobnejsie informacie. ak by to, co som napisala, bolo cele hlupost, predsa by si neisla k takej osobe, nie? tak ako to teda je? cele to, co som tu chvilu robila, vam malo iba ukazat, ze nie kazdy sa pozera na peniaze a ze ludia dokazu pre inych urobit nieco aj zadarmo. samozrejme, ze nie je mile citat o sebe nieco, co mi nevyhovuje, alebo dokonca citat o buducnosti, aku si nezelam. ale ja naozaj nemam ziadny zaujem nikoho vodit za nos. nikoho z vas osobne nepoznam a ako dobre viete, nemam z toho ani ziadny zisk. takze preco by som to asi robila??? prajem vam vsetkym vela stastia vo vasom zivote. a aby vam vyslo vsetko tak, ako si to zelate. aj ked dobre viem, ze......

jantar

no ja som s tou charakteristikou mojho manzela nadmieru spokojna. ako keby ho dokladne poznala, ani sama by som ho takto presne neopisala. je to uplne vystizne, nemam co dodat. mozno ked hovori o niekom inom (ako v mojom pripade o manzelovi), tak s tym clovek lahsie suhlasi. a ked sa pytame na seba a napise nieco, co si my o sebe nemyslime, tak sa nam to nepaci alebo je to pre nas tazsie prijat. neviem. asi by bolo dobre, keby ste tu charakteristiku o vas dali precitat niekomu z vasich znamych, co si oni o tom myslia, ci sa trafila alebo nie. a tiez aj si myslim, ze ktovie ci to takto cez internet funguje, ci sa pri tom neunavi a potom to uz nie je take objektivne, lebo som si vsimla, ze sa toho tak naraz nakopilo. vsetky tie otazky isli jedna za druhou. tak ci sa jej ako sa hovori nekrizovali myslienky. raz mi jedna kartarka povedala, ze musi mat medzi vykladmi pauzu, lebo sa jej krizuju myslienky. tak ktovie ci to nebol aj tento pripad.

nerozhodna

prosim o radu. moj manzelsky zivot nefunguje, intimne sa s manzelom nestykame uz niekolko rokov a posledny polrok spolu nevieme uz ani komunikovat. momentalne ma muz priatelku, planuje sa k nej odstahovat, ale nevie sa k tomuto kroku odhodlat, tvrdi, ze to je tazke rozhodnutie. ja sama mam obavy z buducnosti, hlavne co sa tyka financnej stranky, ale tato situacia ma ubija a chcela by som sa uistit, ze definitivny rozchod je tym spravnym rozhodnutim. moj datum nar. 21.2.1972
vopred velmi dakujem za odpoved

daysina

Zdravím, ja by som len chcela napísať opísať svoj príbeh. Zoznámila som sa s mužom o 21 rokov starším.Som vydatá 15 rokov,ale naše manželstvo a sex je nefunkčný.Ten človek mi dáva istotu, lásku porozumenie a ked sme pri sexe tak aj ten som sa pri nom naučila. Začali sme si plánovať spoločnú budúcnosť a v najbližšej dobe stojím pred problémom, či svoje manželstvo ukončiť a začať nový život s týmto človekom. Mám jedno dieťa, ktoré si s vlastným rodičom nie velmi rozumie ale s týmto človekom áno, neviem čo mám robiť. Chcela by som byť aj spravodlivá, ale spravodlivosť je spokojnosť či blaho viacerých , takže u toho mi vyplýva, žeby som mala ostať naďalej v nefunkčnom manželstve.Prosím ťa mohla by si aj mne pomôcť, stojím pred tažkým rozhodnutím.Dakejem Dátum môj 8.4.1975

aduliena

Napíšeš aj mne prosím?
Takže volajú ma Adri alebo Adrika, dátum nar. je 19.11.1979.
Zaujímalo by ma hlavne moje zdravie, pretože mám kopec zdrav.problémov, tak či to bude aj lepšie. Kvôli nim som stratila prácu, tak ma zaujíma aj to, či budem ešte niekedy pracovať a či budem šťastná aspoň trošku, pretože sa tak vôbec necítim. ĎAKUJEM.