Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

pre zloitu

Inez napíše presnú sumu, ktorá sa zaplatí, nie koľko chceš ty, teta bola asi u inej :) však nech ti dá teta kontakt :)
zloita veštice nečítajú myšlienky :)) výklad kariet je o inom, nie o čítaní myšlienok. Karty, kyvadlo, sny atd. su prostriedky, ktorými komunikuje naše podvedomie s nami. Veštiť môže každý človek ale iba sám sebe a aj by každý sám sebe veštiť mal, dobrá veštica je iba sprostredkovateľ cez karty reči vášho podvedmia späť k vám. Inak veštenie je dosť veľký zásah do vášho biopoľa- všimnite si, že sa začnete chovať úplne inak, stane sa z vás iný človek, ale nie k lepšiemu. Nestraším tak to je, preto by ste si mali veštiť sami, veštica sa na vás totiž musí napojiť a čitať vo vás a vo vašom energetickom tele ostane diera a cez ne prúdia do vás a vášho života neg. veci, môže sa to prejaviť zhoršením zdravia, najmä psychického- depresiami atd., v živote sa vám bude dariť horšie- práca, partnerstvo.. A odpoveď na otázku prečo sa niekomu veštba splní a niekomu nie, je úplne jednoduchá- Lebo niekto tomu verí až uverí a ono sa to splní a niekto tomu neverí a preto sa to nesplní. Ale vy i tak budete naďalej vyhadzovať nehorázne sumy za veštenie a nechávať iných nech zasahujú do vášho života. Kúpte si vlastné karty, najlepšie sú anjelské a veštite si každý deň sami, ale pre iných to neskúšajte, beriete na seba ich energiu, je potrebné poznať ako sa očistiť. Veľa zdaru-
Múdry sa učia od rád iných a sprostí sa učia na vlastných chybách a zbytočne vyhadzujú peniaze a podporujú podvodníkov.

zloita

taktiez som vam zabudla napisat ze som bola vcera u vestici a to co mi hovorila co sa mi uz stalo tak mala pravdu a som zvedava ci to co mi predpovedala ci sa aj stane.myslite ze vedia citat myslienky vestice??

zloita

ahojte.o tej vestici zo zvolena som uz pocula moja teta u nej bola a vsetko co jej hovorila sa splnilo do poslednej bodky.taktiez by som knej chcela ist.teta mi hovorila ze sa u nej plati tak kolko jej das ty.. mohli by ste mi na nu kontakt poslat pripadne dalsie informacie. dakujem

pre janku

Inez je veľmi dobrá. Nevolaj jej, nezodvihne. Objednáva sa jedine prostredníctvom sms v znení- navrhneš termín aký ti vyhovuje- dátum aj čas a počet osôb ktoré chceš k nej objednať, ak iba seba, tak jedna osoba. Ona ti odpovie sms či jej ten termín vyhovuje atď. Platí sa 480 sk- presne :)

janka2306

Boli ste niekto u vestice Inez vo Zvolene? ako sa k nej objednava? snazim sa jej dovolat ale vobec neberie telefon

monika459

veštica prosím ťa vyvešti mi či zostanem spolu s mojim priateľlom alebo či sa rozídeme ja som sa narodila 26.2.1989 a on 22.4.1986.diki.Monika