Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

lea

vestica, prosim mohla by si mi poradit, ci ma zmysel moj vztah s muzom narodenym 17.9.1969. je to totiz problematicky dlhorocny vztah. uvazujeme vsak o detoch, tak sa musim rozhodnut ako dalej. ja som narodena 21.1.1976

zuzka31

vestica, aj ja sa vyjadrim, ak teda mozem...doslednost a usilovnost je prave to, v com si myslim, ze som doma...nechcem, aby to vyzeralo ako dake chvastunstvo, alebo take nieco, lebo taka nie som...ale skola je pre mna prvorada. a ked nieco robim, ucim sa na skusky, pisem prace, je to na 105%, davam do toho vsetko...takze neviem, ako tomu mam rozumiet, pretoze ak by som mala byt este usilovnejsia, den by musel mat aspon 30 hodin a ja by som nemohla spavat:-).
ale aj tak dakujem, je vidiet, ze chces pomoct. tato intern. komunikacia ale moze byt poriadne mätuca...
krasny den zelam

vestica

dakujem, pockam este na dalsie vyjadrenia. som rada, ze som sem napisala, clovek sa stale uci a vidim, ze ziadne rychlovky v snahe pomahat nefunguju. treba sa dosledne sustredit. toto som este nikdy nerobila a je dost mozne, ze mi nevyhovuje ani ten pocitac, ktory prepaja tak vela bytosti navzajom. moze to byt problem.

Sheila

veštica, aj ja by som sa rada vyjadrila k tomu čo si mi napísala. So šetrením problém nemám, neflákam sa a nechcela by som byť stredobodom pozornosti. Písala si aj o deťoch.. tie z viacerých objektívnych príčin nemôžem mať.

vestica

amika, asi bude fajn, ked sa vyjadria aj ostatne, ktore dostali informacie. to co mi pises sa totiz ani mne akosi nechce verit. je sice pravda, ze pracujem momentalne na plne obratky, lebo je vas tu vela, ale nepamatam sa, ze by mi niekedy prisli "uplne opacne" informacie.

amika

vestica,to som fakt zaskocena,pretoze s tymto mojim Richardom to taham 7.rok a je pravy opak toho co si mi napisala,ako je to mozne? co pochybylo?
Je to jediny clovek na ktoreho sa mozem spolahnut na 99%,je pracovity,nesebecky,co splni to slubi,je to introvert a zabavam sa skor vyhyba,najradsej sedi doma so mnou,je velmi domacky a rodinne zalozeny clovek,uprimny a este ma nikdy neopil rozkom :-))

vestica

zuzka31, je uplne zbytocne utekat pred tym, co nas neminie. chapem, ze teraz na rodinu nepomyslas, ale ked pride, budes sa citit ako najstastnejsi clovek na svete. dosiahnut karierny postup bude u teba mozne iba v tom pripade, ze zacnes byt naozaj dosledna a usilovna. a to okamzite, uz odteraz, nie od zajtra. podla toho sa ti bude darit aj v skole. zvladnut to moze takmer kazdy, ale u niekoho to chce viac odriekania. ty si prave takyto pripad. preto ak po uplatneni naozaj velmi tuzis, nic neodkladaj a pusti sa do prace.

monika1986

Vestica vidim, ze tu dobre radis, tak ak by Ta neobtazovala,lebo teraz sa Ti tu toho nakopila viac ... tiez by som Ta poprosila o radu, narodila som sa 20.11.1986, volajú ma monča a chcela by som vediet ako sa bude vyvijat moj nie prilis idealny vztah s partnerom a este pracovna oblast ... velmi pekne Ti dakujem za odpoved