Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

usisko

Ach jaj,ludska naivita nepozna hranic.Vestit podla datumu narodenia a na dialku,hlavne ze vestica bude mat prehlad o veku kazdej z vas,teda pokial ho uvediete pravdivo.

micha121

ahoj vestica.mohla by si mi prosim napisat nieco o mojej pracovnej oblasti,lebo uz rok sa mi vobec nedari a volaju ma michala,miska a som narodena 27.3.1982

vestica

všimla som si, že sa tu niekto prihlásil pod mojim menom. samozrejme ja by som nikdy takýto posmešný text nenapísala. telefónne číslo ani súkromný kontakt som na toto fórum nikdy nedávala. nesmiete sa na mňa hnevať, skúšala som poradiť vám prostredníctvom tejto témy, ale zdá sa, že to nefunguje. preto to už nebudem skúšať. želám vám všetkým veľa šťastia a radostný osud.

evikuh

Ahoj veštica,ja som sa ti už snažila volať min.rok,ale nedvihala si,môjmu snúbencovi sa stávajú čudné veci,asi mu niekto uriekol,potrebujeme pomoc, prosím...
Sme z MI
Ďakujem

ajulka

Prosím o všeobecný výklad t.j.minulosť,prítomnosť a budúcnosť,nakoľko to v živote nemám ľahké a či si nájdem prácu.Volám sa Andrea nar.2.8.1970.Ďakujem.

mackad

Ahoj vestica..chcela by som Ta velmi pekne poprosit ci by si aj mne nepomohla..Narodila som sa 10.12.1980 -Marcela a chcela by som pomoct ohladom vztahu a dozvediet sa co ma caka v praci a kariere. Mala som priatela Roman 8.10.1979 s ktorym som bola 6 rokov ale rozisli sme sa, ale on chce aby sme to este raz skusili.Prosim ta, nemozes mi pomoct ci to ma vyznam alebo nie a ak nie ci v najblizsej dobe stretnem niekoho s kym budem stastna. Vopred velmi pekne dakujem za odpoved.