Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

vestica

sheila, vydrz este take 2 - 3 roky a bude fajn. starost o rodinku ti zaberie dost casu, tak si to uzivaj a nezabudaj aj oddychovat. zacni intenzivne setrit, lebo peniaze budes potrebovat. v tomto smere mas resty. tak ako v predchadzajucom pripade ti radim neflakat sa a vyuzivat dosledne kazdu minutu. mas sklon k lenivosti, aj ked si inak vytrvala. tvojou prednostou je logicke myslenie. rada by si bola stredobodom pozornosti, ale v najblizsich rokoch to nebude take jednoduche dosiahnut. na svete bude totiz niekto, kto bude pre teba dolezitejsi ako ty sama. studuj a uc sa, lebo moze prist aj nedorozumenie vo vztahu a docasna potreba postarat sa o seba aj deti bez partnera. tak aby si na takuto alternativu bola dobre pripravena a bola schopna vsetko sama zvladnut. nebude to sice navzdy, lebo nebo sa zase po rokoch vyjasni, ale vzdy je dobre, ked sa clovek moze spoliehat na vlastne sily a schopnosti. najidealnejsie roky pre rodinu (deti, manzelstvo) su medzi 30 - 40 rokom tvojho veku. drz sa!

zuzka31

Este raz dakujem za mile slova :-).
Celkom si ma potesila s tym zdrav. stavom, ale to s tou maminou, jáááááááááj, to dufam, ze nebude celkom tak:-).Preto by som ta chcela este poprosit - ak ti nahodou vyjde cas, lebo vidim, ze sa to tu celkom pekne rozrastlo :-) a vidim, ze mnohi by od teba chceali radu ci pomoc- len odpoved na otazku, ako to bude vyzerat v mojej profesionalnej oblasti. Kariera, praca, finacie....
Dakujem krasne a ostavam s pozdravom a s usmevom :-)))))))).
Pekny vikend.

vestica

amika, tvoj Richard je clovek, ktory ma rad zabavu, slavnosti, oslavy, vie byt nezny aj silny, ale casto slubuje nesplnitelne.je nielen ochotny, ale aj schopny prisposobit sa kazdej novej situacii. spolahnut sa vsak na neho velmi neda. rad cestuje a vie sa tesit zo zivota. je trocha lenivy a sebecky. chyba mu vytrvalost a pochybujem, ze dokaze hospodarit s peniazmi.pomohlo by mu, keby sa naucil hospodarit aj s casom a do svojho zivota by vniesol nejaku systematickost. zda sa, ze doslova dokaze "opit rozkom", jeho slovam teda nemozno prilis verit. pravdou vsak je, ze to v zivote nema velmi lahke. aj o nom totiz plati, ze sa s nim osud nemaznal. asi o 2 - 3 roky ma sancu, aby sa jeho zivot zmenil k lepsiemu. pozor - ma sklon k alkoholizmu alebo narkomanii. ak je zenaty a ty si jeho "bokovka", tak si na jeho "uprimne" reci davaj pozor.

kvietocek

Vestica, prosim Ta nemohla by si prosim ta poradit aj mne?nar. som sa 6. 9. 1984,lebo v poslednej dobe to mam velmi tazke hlavne v oblasti vztahov.livia

Sheila

môžem sa spýtať aj ja, čo ma čaká v oblasti práce, zdravie, bývanie? vopred veľká vďaka, Michaela 10.5.1980

vestica

jantar, tvoj manzel je nepochybne velmi uspesny muz, huzevnaty, pracovity. je to clovek, na ktoreho sa mozes spolahnut aj pokial ide o ekonomicke zabezpecenie rodiny. pre svoju rodinu urobi maximum, v praci je respektovany a uznavany. povedala by som, ze je to takmer idealny parner, ktory ma urcite vysoke postavenie. ale predsa len aj on ma svoju slabsiu stranku: je to introvert a prejavov vrelych citov sa u neho velmi nedockas. je uzavrety a o tom, co vnutri citi takmer nie je ochotny hovorit. s tym sa musis zmierit. aj ked ti celkom iste nehovori ako ta ma rad, nepochybuj o tom, ze rodina je pre neho velmi dolezita. nad moznostou, ze by ti bol niekedy neverny, by som vobec neuvazovala. nejedna zena by ti takeho muza zavidela, nebud teda nespokojna, lebo je vysoko pravdepodobne, ze takeho kvalitneho manzela by si uz nenasla.

amal

vestica dakujem ti,uz som si fakt presla vestkym co si napisala a uz na sebe pracujem pekne od minuleho roka. takze uz som silnejsia zvnutra :-)moja praca a vztah s mojim milym je moj uspech,trapi ma len moj syn a moji chori rodicia,ostatne je u mna v poriadku,dakujem ti a prajem aj tebe vela zdravia uspechov!

vestica

zuzka31:zdravotny stav sa urcite zlepsi, este nejaky rok-dva ta mozno nieco potrapi, ale naozaj to nebude nic vazne. skolu ti odporucam ukoncit v termine, takze sa na nu poriadne zameraj, lebo ta onedlho caka starost o tvoju rodinku. viem, ze este ziadnu nemas, ale velmi sa to blizi. bude dobre, ked s detickami vyckas az po skonceni skoly (:-)
si prijemny a tolerantny clovek, chyba ti trocha huzevnatost a vytrvalost, na tom treba popracovat. emocionalne vsak trocha lietas. raz si hore, raz si dole. tu by bolo dobre vypestovat si
stabilnejsi pohlad na svet. najblizsich takmer dvadsat rokov budes hlavne mamina, teda budu ta zamestnavat predovsetkym problemy a udalosti, ktore sa budu tykat tvojej buducej rodiny (deti, manzel a dalsi pribuzni). po styridsiatke ked uz deti trocha vyrastu zacnes mysliet viac na seba a budes k tomu aj prinutena. okolnosti ta totiz postavia pred situaciu, kedy sa budes musiet viac opriet o vlastne sily. aj dalsie roky (po 50-ke) budu od teba vyzadovat starost o inych (rodina, blizki). budes mat skratka pestry a bohaty zivot a na jeho konci zasluzene uznanie okolia. stale vsak mysli na to, ze emocie v hlave treba drzat na uzde. aj tebe vsetko dobre!

Sheila

Poznáte niekto vešticu L.Horeckú z Bratislavy? Chystám sa k nej, ale váham, či sa to vyplatí a či mi len nenakecá hlúposti ako viaceré u ktorých som v minulosti bola.