Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

vestica

Amalka, budem uprimna, lebo inak to ani nejde. zial, nemas to vobec lahke. ani sama, ani so synom. co mate obaja spolocne je velka citlivost a nizka dovera v svoje sily. povedala by som ze aj nedostatok vytrvalosti a huzevnatosti. ty si sice fyzicky pomerne zdatna, co sa moze prejavovat aj v sexualnej oblasti, t.j. napr.v sexualnej potrebe, ale inak s tebou zivot dost kyve. zivotne situacie uz same osebe su problematicke, ale k tomu treba priratat aj tvoju precitlivelost, takze je to taka hupacka. najblizsie roky ti odporucam (ak to dokazes) sustredit sa na vybudovanie stability v oblasti zamestnania. to znamena zvysovanie kvalifikacie, pripadne rekvalifikaciu a pod. neskor ta totiz cakaju zdravotne aj financne a ine problemy, tak aby si na to bola pripravena. oddychnes si vlastne az po patdesiatke, povedzme tak okolo 55 rokov, kedy ti konecne odlahne a zivot bude ovela lahsi. u tvojho syna to tiez nebude jednoduche. ak nenajde v sebe silu a nedonuti sa vziat osud do vlastnych ruk, bude sa zivotom len tazko predierat. je citlivy a chyba mu pevna vola, co moze priniest v zivote naozaj vela problemov. je zaroven dost komplikovana povaha, takze si s nim urcite uzivas neraz pekne stresy. odporucam ti, aby si sa skusila poradit napr. s nejakym psychologom. treba vytvorit nejake mechanizmy spravania, ktore by si zafixoval a pomohli by mu v zivote nielen sa zorientovat, ale aj zvladat problemy. tvoje vztahy s muzmi: mozu byt uspesnejsie, ked budes hladat medzi takymi, ktorych budes respektovat,nebudu to teda ziadni skrachovanci, ale budes si ich vazit. zaroven vsak oni musia byt citlivi k tebe, lebo potrebujes od muza vela lasky a liecivych naplasti na tvoje zranene srdce. pokus sa vnimat udalosti v tvojom zivote menej precitlivelo. na svete niet iba stastnych ludi, vsetci maju nejake problemy. uspesni ludia su nie ti, ktorym vsetko padne z neba, ale ti, ktori vedia, co urobit s tym, co pride. drzim ti vsetky palce!

aduliena

No tak skúsim to aj ja. Ak mi odpovieš, budem rada.Ak nie, nevadí.
Takže volajú ma Adri alebo Adrika, dátum nar. je 19.11.1979.
Zaujímalo by ma hlavne moje zdravie, pretože mám kopec zdrav.problémov, tak či to bude aj lepšie. Kvôli nim som stratila prácu, tak ma zaujíma aj to, či budem ešte niekedy pracovať a či budem šťastná aspoň trošku, pretože sa tak vôbec necítim. ĎAKUJEM.

amal

ved som ti napisala ze ho volame Nori a narodil sa 9.11.1990,ci si to nevidela? sorry a diky...ci to nebolo pre mna? hehe teraz neviem

zuzka31

pekny den,
len nahodou som tu objavila tuto debatu...mozem sa aj ja opytat?
ja by som sa na moj zdravotny stav chcela opytat. v poslednej dobe mam trosku problem sem - tam. nic vazne, ale pre istotu. a este by som sa chcela opytat na to, ako dostudujem na VS (ak teda dostudujem, co dufam:-))).
dakujem za odpoved a pekny den prajem
zuzana 13.02.1986

vestica

amal, nesmies sa hnevat, ale odpovedat budem iba tu na tomto fore. velmi rychlo by som bola totiz zavalena sukromnymi mailami a to si v ziadnom pripade nemozem dovolit. rada ti pomozem, ale musis prekonat zabrany ak chces vediet co ta caka. napisat datum jeho narodenia ani domacu prezyvku nie je nic, co by ti akokolvek ublizilo. k vesticiam chodia mnohi vysoko postaveni a neraz velmi vzdelani ludia a nehanbia sa za to. myslim, ze najma tebe by momentalna pomoc tohto druhu velmi pomohla.

vestica

lucia, u kazdej z nas to "bezi" inak. ja tarot nerobim. ked sa sustredim na cloveka (ja si pri tom napisem na papier jeho meno a datum narodenia), tak sa mi ukazuju obrazy, akoby film z jeho zivota. aky je teraz, ako kona, aj situacie z buducnosti. tie sa snazim objektivne popisat a z toho potom vychadza ten celkovy obraz toho, co ho caka. vykladanie kariet je nieco ine. nikdy som sa to neucila, lebo som to vlastne ani nepotrebovala.

lucia0306

vestica, dakuejem Ti naozaj krasne za odpoved, je to od Teba velmi mile ze si nam venovala svoj cas ... chcela som sa spytat ci by nebolo mozne, ak pracujes aj s tarotom prist si dat k Tebe osobne vyvestit, samozrejme nie zadarmo :-)