Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

osud

Samé sa v našom živote nič nezmení. Presnejšie len čosi sa môže zmeniť samospádom. V živote vieme veľa my sami ovplyvniť. Informácie od veštíc by nás mali správne nasmerovať. Šťastíčko nám samotné veštenie do života neprinesie.

sajkaa

pre sany
chcela by som sa ta opytat,
bola som u jednej vestici, predpovedala z kariet. Bolo to pred 3 rokmi.
Zatial vsetko vychadza...moze sa vsak nieco zmenit same aj napriek jej predpovede??
Totiz verim, ze co povedala bude, ale obavam sa , ze nieco z toho sa zmeni...
Asi som to dobre nevysvetlila, dufam, ze to pochopis. tvoj nazor, pretoze chodis ku nej casto, tak si trochu v obraze.

sany

Verim na vestenie z kariet, resp. chodim uz 2 roky k jednej osobe, u ktorej si dam vylozit z kariet co ma caka. Idem k nej vzdy vtedy, ked mam v zivote urobit nejake zavazne rozhodnutie, napr. v prac.oblasti, alebo nieco caka mna ci mojich blizkych. Napisem si vopred na papier konkretne otazky, na ktore chcem vediet odpoved, ci uz ako sa zachovat, ist, ci neist niekam inde pracovat,ci sa mi uz podari konecne najst pracu v mieste bydliska,lebo som si poslala niekolko ziadosti do firiem, kde vsetko podla ich poziadaviek splnam, ci dcera tento rok uspesne ukonci VS,vztahy v rodine- zlepsia sa uz ci nie , ...U kartarky vyslovim otazku, ona mi da pomiesat a predelit karty, ona ich rozlozi, a povie kolko kusov mam lavou rukou vybrat,ona ich pouklada, potom po 1 obracia a hovori, co z nej vyplyva...Toto sa opakuje pri kazdej mojej otazke.
Hned si pisem jej vyjadrenia a doma si to na nejaky cas odlozim, a cakam, ci a ako sa bude vyvijat situacia v danej oblasti, na ktoru som sa pytala.Musim povedat, ze co predpovedia karty, sa doteraz vyplnilo, povedali aj to, co sa uz stalo. Napr. som sa rozhodovala zmenit agenturu pre pracu v zahranici, vyslo mi zotrvat v doterajsej, v novej kam som chcela prejst, mi vysla sice skorsia prac.prilezitost, ale problemy,fyzicka praca neumerna zarobku, konfliktni ludia s ktormi by som tam spolupracovala. Takze na pohovor v danej agenture som na druhy den ani nesla, hoci mali super lakave primacie podmienky.. Napr.v marci na studium dcery vyslo, ze skolu ukonci t.r. sice s velkymi problemami,ale ukonci.Presne tak aj bolo, boli administrativne problemy, ktore sa zdali az nestihatelne vyriesit, ale vsetko dobre dopadlo, s velkymi nervami a nahanackami vsetko vyslo, dcera je od maja Ing. Syn chce kupit byt, vyslo, ze prvy mesiac nic nekupi, nebude mat z coho moc v danom regione vyberat, ale potom sa situacia zmeni,zvysi sa ponuka a do 2-3 mesiacov kupi. Takze cakame, prvy mesiac uz presiel... Takze asi tolko k danej teme...

micha121

tak dik za nic vestica a bola som uz u 2 inych a tie mi tiez nic nepovedali a ta jedna uplne vsetko naopak a este za to zobrala 500sk

lena22

Mozno ste mali spolu nieco nedopovedane, mozno sa prisiel s tebou rozlucit ak ste to nestihli v jeho poslednych dnoch. Take sa stava, poznam Urcite to neni nic zle ked rozhovor bol pokojny :o)

mirkaaa

Ahojte chcela by som sa Vas všetkych opytat: Snivalo sa mi s mojim mrtvym dedkom. Sen spocival v tom, ze som prisla na navstevu ku babke a dedo zil, bola som prekvapena, ze zije a tak sme sa zacali rozpravat, len neviem o com.....Ten pocit s prekvapenia bol zvlastny....Mamka povedala, ze mam ist zapalit sviecku na jeho hrob....

adka27

ahoj vestica.. skus to prosim s mojim dat. nar 27.06.1983... zaujimala by ma moja celkova situacia, jej vyvoj, smerovanie v zivote..vo vsetkych oblastiach.. Dakujem krasne