Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

janka

Nežite svoj život podľa toho, čo vám povie veštica, ale skúste používať svoj rozum a pocity. Ak by to prostredníctvom veštíc fungovalo, veď to by bol každý šťastný. Ak chcete poradím vám, dajte si budúcnosť vyveštiť z tarotových kariet. Mne sa vždy všetko vyplnilo. Ale pozor! Dozviete sa aj veci, ktoré vás budú trápiť. Nie je ľahké dopredu vedieť, čo vás čaká. Mne to veľmi pomohlo, ale aj ublížilo. Viacej to už nikdy nespravím.

elluska

Dobry den, tuto debatu sa mi podarilo najst vdaka tomu, ze hladam dobru vesticu. Momentalne mam chaos vo vztahu a teda viac sa mi zivot zamotava, a ja by som chcela predist pripadne nespravnym rozhodnutiam. Dakujem 30.01.1985

bracek

preboha, ludia, co neviete citat? ved tu uz napisala, ze konci tu na tejto teme s vestenim, preco jej stale pisete? to tej lucii bola udajne iba vynimka, tak som to aspon pochopil.

micha121

vestica,ked si taka dobrosrdecna,tak mohla by si mne pozret pracovnu oblast,volaju ma michala,miska a som narodena 27.3.1982

lucia03071981

dakujem pani vestica. neviem teda, ale aspon si myslim ze na vlastnych nohach stojim a som dost samostatna. uspesne som ukoncila vysoku skolu, medzi tym som uz ako 18r. chodila pracovat do zahranicia, kde som sa ucila cudzie jazyky, pracovala som, popri studovala na VS. myslim ze to nebolo lahke obdobie, sama, ale zvladla som... este aj teraz pracujem v zahranici, nie je to lahke, ale snazim sa byt sebestacna, zarobit si, a byt nezavisla a neviazat sa na nikoho... a co sa tyka vztahu, mne ani akosi nie je dopriate sa s niekym zoznamit, proste nie som ten typ co by vyhladaval pansku spolocnost, ano som uz takmer 4r.sama, nevravim ze mi je lahko, ano rada by som mala pri sebe priatela, partnera, je to normalne podla mna.... Chcela som od Vas len vediet co si myslite, kedy mi asi vstupi do zivota.. Este raz dakujem za odpoved, ze ste si nasla na mna cas, vsetko dobre prajem, Lucia