Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

horus

nie som žiadny krestanský fanatik, netvrdím, že je to od satana, ale
je to len čítanie myšlienok, to znamená
oni vám povedia to čo chcete počuť, lebo vedia čítať myšlienky, majú túto
schopnosť, a potom vy celý happy im
zacvakáte, tiež som bol taký, bol som
asi u 5 - 6. V podstate ide o nefér
hru, o podvod na ezoterickej rovine.

horus

Ludia bol som u veštíc v Štiavnických Baniach, u Inéz ale poviem vám nevišlo im bohužiaľ nič, aj ked som im veril a prial si to. Napríklad už som mať vlastný byt - nemám, mal som mať mladšiu frajerku - mám staršiu, po škole som mal mať dobrú prácu - nemám žiadnu a pod. Tak porozmýšlajte či to
má nejaký význam chodiť k vešticiam ...

jozo

ivanka19: poznam velmi dobru vesticu z Nitry. Zatial vsetko co povedala sa vzdy splnilo. Uplne neuveritelne veci. Neviem ako je to mozne, ale proste vie to, aj pritomnost aj buducnost. Ak mas zaujem sa s nou stretnut napis mi na email.

toto je pravda

LUDIA - VESTICE, NUMEROLOGIA, HOROSKOPY - TO JE CISTY SATAN !!! DAVAJTE SI NA TO POZOR! JA SOM BOLA SPROSTA, ZAHRAVALA SOM SI S TAKYMI VECAMI, CHCELA SOM VEDEIT BUDUCNOST, CHODILA SOM PSYCHOTRONIKOVI - A PO CASE SA MI V IZBE ZACALI HYBAT VECI, ZJAVOVAT DUCHOVIA A PADLA SOM DO STRASNYCH ZAVISLOSTI Z KTORYCH SA NEVIEM DOTERAZ DOSTAT. MOZNO SI POVIETE - "ALE VED SA TO SPOLNILO, FUNGUJE TO...". VED PRAVE !!! SATAN MA MOC- FUNGUJE TO. VERIME SATANOCI VIAC NEZ BOHU ! KAM SME SA TO DOSTALI ? KED VERITE NA TAKETO DUCHOVNO, VYPLYVA Z TOHO ZE MUSITE VERIT AJ V BOHA !!! A KED VERITE V BOHA, PRECO SA ROVNO JEHO NEOPYTATE NA SVOJU BUDUCNOST ??? PRECO HLADATE PROSTREDNIKOV, KTORI SU AJ TAK FALOSNI! SATAN SI POUZIVA TYCHTO LUDI ABY NAS ODVIEDOL OD BOHA. KEBY STE VEDELI CO SA MI STALO, NIKDY BY STE NECHCELI MAT S TYMITO VECAMI NIC SPOLOCNE. PROSIM, JEDINY KTO VAM ZARUCI BUDUCNOST, JEDINY KTO VAS MOZE UZDRAVIT, JEDINY KTORY VAM DA ODPOVED A PRAVDU JE BOH! BOH KTORY SA ZJAVIL TOMUTO SVETU V JEZISOVO KRISTOVI, ABY NAŚ ZMIERIL S BOHOM - ABY ZOMREL ZA VSETKY SPROSTOSTI KTORE ROBIME A KTORE NAS ODDELUJU OD BOHA. ZOMREL A SVOJOU KRVOU ZAPLATIT ZA NAS VYKUPNE. VYTRPEL TO, CO SME MALI MY TRPIET ZA NASE HRIECHY. OTVORIL NAM CESTU K BOHU. PRECO TEDA ZA NIM NEJDEME, KED JE TO MOZNE ??? BOH NIE JE BABIKA ZO STREDOVEKU, BOH JE ZIVY A MOCNY A POVIEM VAM PRAVDU - JEDINE ON MI DAL ODPOVED NA MOJE OTAZKY, JEDINE ON MA UZDRAVIL /AJ SKRZE LEKAROV A NIE PSYCHOTRONIKOV/, JEDINE ON MI ZARUCIL DOBRU BUDUCNOST A POZOR - ISTOTU SPASENIA !!! CO VIAC MOZEM CHCIET ???

slnečnica

Ahojte.
Prosím, poznáte niekto nejakú dobrú vešticu z Trenčianskeho okolia.
Ja poznám jednu zo Zamaroviec, už som
u nej aj bola ale nič moc...

maťko:-)

Ahojte ak hľadate vešticu tak vám môžem odporučuť pani Valeriu poznám ju už asi 6 rokov a všetko čo povedala tak sa mi splnilo.Tu je tel. čislo 0918315296 ale volajre jej až po 20:00hod. BA :-)