Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

terezka

to nie je ona,u nej som bola pred par rokmi chcela som sa vediet či predame dom ,povedala že o par rokov,a za tyžden sme to predali ,tolko o tom .

poli

v NZ je nejaka Katka,to nie je ta ista? tuto pozna tiez kazdy a chodi k nej vela ludi,byva v cinziaku pri zel.stanici

hannes

pozná niekto donatellu Reyes, má v časopise báječná žena kupón na bezplatnú konzultáciu pomocou tarotu- je to v čísle17 z 26.4.2007 na strane 76.

iza

A neviete kontakt na vesticu Izabelu z Novych Zamkov?Izabela CSabaiova tusim.Ma aj knihu,tou ma ohurila ,ak je to pravda,k tej by som ja isla.

karinla

mne povedala jedna že budem mať dieťa s tým partnerom čo som teraz a numerologička mi povedala, že ani deti a ani s tým partnerom nebudem

linka

Ja som bola v štiavnici pri veštici a mala pravdu.Ale už zomrela.Tam boli tri veštice a už je len jedn.Myslím že sa volá zúbková alebo zúbeková neviem presne.Hovoria že je dohrá ale sa k nej objednáva.Potom som bola u druhej a tá mi povedala skoro všetko čo tá prvá.Len deťoch s tá prvá sekla,lebo mi povedala že budem mať 2 a to chlapca a dievča a ja mám 2 chalanov a plánujem tretie.Tretie mi aj táto druhá veštica vyveštila.Ale lepšia bola asi tá zo štiavnice,škoda že už umrela.Ja tam chodím rada ba dokonca táto veštica mi povedala,že aj ja mám v sebe také niečo,že viem veci predvídať.Asi preto ich tak vyhladávam ,no jednoducho si rozumieme.