Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

ivanka19

prosim vas,potrebovala by som s mojou kamoskou zajst k vestici.nemate kontakt na nejaku DOBRU VESTICU Z NITRY?pls poradte!

vikisss

karinlii pocujj vesticee ktoree pytaju peniazee .. skoro nestoja za nic.. ja som bola u mojej zanmej mma.. da s apovedat taquu schopnost. ale nevravii t kazdemu.. len niektori o tokm vedia.. a onn mi povedala setko co nik iny nevedel este dokoncaaa mojejj rodinee raz predpovedala ze tu enbdue dlhoo onaa samozrejmee neverila.. a taq zomrela skoroo.. vsetci sme plakali a bolo nam to lutoo ale tak osudd je uz atqyy inak taa moja kamoska.. byva michalovciachh

zana

Ahojte ja poznám vešticu Izabelu CSabaiovú, je vlastne moja teta.Môžem vam povedat,že je fakt dobrá a vínimočna!

oolina

a uz ste niekto skusali tie vestice po telefone? Mna to niekedy laka, lae bojim sa, ze je to klamstvo za veeela penazi. Hm?

nia123

no ja som bola u dvoch vestic v Prievidzi a vo Ziari, v podstate sa dost zhodli ale pri tej v Ziari som mala totalny pocit ze mi cita myslienky preto ze mi odpovedala na takmer vsetky veci co som myslela v ten den a chcela som ich vediet (ja ked mi vestia sa snazim moc nepytat a nechavam to na nich s cim pridu oni), ale toto som mala proste pocit ze mi cita moju mysel lebo niektore veci sa proste nedali- napr. od 14-tich mam taky blby pocit ze nebudem mat moct deti a proste mi hned povedala ze sa toho nemusim obavat ze raz budem mat sice v neskorsom veku ale ze to pojde. A vela dost takych sokujucich veci