Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

az

veštenie - ano či nie. ked sme veriaci a veríme v to v čo veríme - môže mať človek také schopnosti aby zatienil Boha?

montrela

Ahojte baby. Moze mi niekto doporucit naozaj overenu vesticu alebo numerologicku z Kosic??? Ja som este u ziadnej nebola, ale uz o tom privelmi dlho rozmyslam. A este povie mi vestica aj zle veci??Toho sa trochu bojim. Moj mail: naomie@azet.sk

mafina

barbinka, nebudem ti rozpravat podrobnosti, ale napr. Povedala mi ze som bola na potrate... o tom nevedel nikto, iba ja a personal v nem.
povedala mi, ze moj muz ma ineho biol. otca, a ked som to skumala, su absolutne protipoly a ani podla skupiny to nesede. Samozrejme som si to nechala pre seba. A mnoho dalsich info.. a nieco do buducnosti, niektore sa uz splnili..a mam teraz velmi pestry zivot, ziaden stereotyp, kde by sa dalo nieco domyslat podla nejakych predpovedi.

pre barbi

Barbi,
mylis sa. Tiez som tomu neverila, ale povedala mi take veci, ktore nevie nikto a nedaju sa nikde zistit. To nemoze byt nahoda, pretoze ta v tomto pripade nebola mozna..musela by si tam byt, aby si to pochopila. Samozrejme priznavam, ze nie vsetky vedia -pretoze podvodnici su vsade

barbinka

Aj náhody sa dejú neboj. Už keď ti niečo povie, tak ty už všetkému prikladáš ten význam, aj keď sa toho týka len trošinka. verím tomu, že je to tak.

mafina

barbinka....to som si aj ja myslela, pred 2 rokmi som tiez bola..povedala mi veci z mojej minulosti a nie vseobecne, povedala mi o buducnosti a pekne sa vsetko plni az ma z toho niekedy chyta mraz.. a zase to nie su vseobecnosti

barbinka

Akí dokážete byť naivní a veriť takýmto hlúpostiam. je mi vás ľudia naozaj ľúto. že vám to nie je ľúto vrážať tie peniaze nejakým šarlatánom.

kleky

cauky bambulky. prosim vas nema niekto kontakt na vesticu z okolia PO, SNV .. mam problem s laskou ... moja meilovka kleky@centrum. sk DAKUJEM bozkavam

mária sinani milkovičová

Mam stale velke problemy v zivote a som z toho uz unavena. Mam pocit, ze mi niekto zly škodi alebo uskodil svojou nenávisťou a závisťou ku mne a mojim detom. Ak je niekto z Košic alebo okolia, kto vie odvratit čiernu magiu odomna, bola by som rada, keby sa mi ozval