Veštice a numerologia

Príspevok v téme: Veštice a numerologia
karinla

dobré ránko, možno tak trošku nrzvyčajná téma, veríte na veštenie a numerológiu? ja osobne som bola raz u veštice, raz som si dala vypočitať takpovediac čo ma čaká a podob. podľa dátumu narodenia u jednej numerologičky, bola som zarazená pretože odpovede boli úplne rozdielne? A Pozná niekto tú známu vešticu z Humenného? dakujem za Vaše názory

and

Pockaj marienka asi som sa zmylila, velmi sa ospravedlnujem,malo by to byt na ulici G:Bethlena,oproti skole.Ludia ju tam poznaju.

and

marienka,aj ja som za nou chcela uz vcera vycestovat,nastastie sa nas vazny problem vcera vyriesil.Niekto mi poradil,ze byva kdesi pri autobusovej stanici Nove Zamky,tam ju vraj kazdy pozna.Ale neviem ,ona v knihe nepise,ze jej mozno volat,ani ziadnu reklamu si nikde nerobi,ta zena sa paci aj mne.Len neviem ,ci by ma prijala.

vendeta

Môj názor na veštice a veštcov je taký, že sú dva
typy: kartárky a psychologičky v jednej osobe a
a jasnovidky. Kartárky (môžte sa nimi stať aj vy)
majú tak 20 % úspešnosť, jasnovidky, keďže
vedia perfektne čítať myšlienky majú úspešnosť
vyššiu. Ale podľa mojich skúseností najviac
tak 50 – 60 %. Ani zďaleka im nevychádza všetko
čo sa stane. Okúzlia Vás tým, že vám presne
povedia, čo by ste chceli, aby sa stalo, povedia
vám, že máte brata a sestru, kolko dcér a pod.,
ale predpovedanie budúcnosti im už tak presne
nevychádza. Vyberajte si , preto len najlepšie ak neviete
odolať pokušeniu, ale inak potom keď nevýjde
to čo predpovedia, môžte byť aj dosť sklamaní.

marienka

Chcela by som Vás poprosiť, keby mi niekto pomohol nejakým kontaktom na pani Csabaiovú, máme dosť vážny problém a potrebovala by som jej pomoc

poli

misel,ako vies,ze tie druhe dve su dobre,alebo len skusas?aj ja som skusila,velmi ma nepresvedcila zatial ani jedna,niektore veci snad ani nie je mozne uhadnut ani neviemakemu jasnovidcovi,cast snad hej,celkovo vsak aj tak rozhodujeme sami,hoci by sme boli radsej,ak by sme mohli dopredu poznat nasledky a to zrejme nikto dokonale neovlada

misel-bratislava

Najst serioznu vesticu je naozaj tazke....ja osobne som bola u dvoch.Jedna z nich bola z malej dedinky pri Nitre,a ta druha je z Petrzalky.Ale ani jedne ma nepresvedcila.O mojej minulosti nevedeli nic,a moja buducnost mi az doteraz nieje jasna.Neznamena to vsak,ze som na nich zanevrela.Hladam dalej,a uz mam dve vyhliadnute.Jedna je Lenka Vdovjakova a druha je Olga.Obidve maju aj jasnovidecke schopnosti.Myslim si,ze kazda vestica by mala byt aj jasnovidka.Pri hladani dobrej vestkyni by sme sa v prvom rade mali riadit intuiciou.....