vaginálna kandidóza

kaja

Tá choroba je fakt hrozná. Zatiaľ som ešte nič neskúšala, ale ďakujem vám všetkým za super rady. Hneď v utorok bežím do lekárne. Pa

katyka24

Ahoj zirafka,ja som tehotna a tiez mam problem s kvasinkami a kedze nechcem,aby to ovplyvnilo moje dieta tak som musela razne zakrocit.Absolutne musis vynechat sladkosti a sladke napoje uplne vsetko ak sa chces vyliecit aj ked to trva naozaj dlho.tym ich ,,vyhladujes´´a oni zmiznu.A skus jest kazdy den jogurty s kulturou,ale nie sladene len tie kysle.Ak budu pre teba prilis kysle tak si pridaj susene hrozienka.a ak ti budu chybat sladkosti tak ako mne kupuj si ich,ale len bez cukru a nakoniec si od sladkosti odvyknes tak ako ja,len musis mat na zaciatku silnu volu a odolat kolacikom a keksikom a uvidis,ze aj telo sa ti podakuje.Tak ti drzim palce pa pa.

karkulka

ludia som chora ked mam vytok stale? po menstruacii mam silny a postupne ubuda. asi 3 dni pred menzesom uz nie je.

pipinka

Ahojte, mohla by ste mi niektorá poradiť? Chcela by som vedieť, ako sa dá objednať ten prípravok Superacidophilus 6 miliárd? Ako sa užíva, ako dlho by sa mal brať, koľko stojí a či ho môže používať aj partner, keď ma pravdepodobne opakovane nakazuje mikózou, ako som sa tu dočítala. Ako si ho teda mám objednať a koľko stojí?ĎAKUJEM

zirafka

Cau baby! Ja mam s tymto vecne problemy, vsak viete o com hovorim, tak som sa rozhodla systematicky zacat proti kvasinkam bojovat. Len mam par otazok na upresnenie. chcem sa opytat ci neviete kedy je najlepsie brat laktobacolive tabletky? Po jedle, pred jedlom alebo ako? Staci jedna kapsulka denne? Teraz som v zahranici...zostala mi posledna tabletka flukonazolu,ktore som mala ako prevenciu keby nieco. myslite ze to pomoze vyhubit vsetky tie potvory? Mam este aj tantrum rosa na pomoc. No moj najvacsi problem je dieta, teda lepsie povedane vynechat sladkosti.Je to naozaj uplne nevyhnutne, teda nejaka sladka drobnost denne to fakt cele pokazi?

lexa77

Babenky, veľmi dobrý je prípravok Superacidophilus 6 miliárd. Niekde sa to tu už spomínalo. Beriem ho a konečneeeee je pokoj s mykózou. Vrelo odporúčam všetkým spolutrpiacim. Je úplne výborný. Dá sa objednať na -odkaz odstránený-

zuzana

lexi, tak to osm rada, ze to tak dopadlo... ak by sa ti mykoza vratila, tak si pozri predosle stranky v tejto rubrike a mas tam vsetko co mykoze (kandidoza), co je to?, liecby, dieta, rada,lieky a tak... ak budes mat otazky, tak sa kludne ozvy a mozes aj na mail, lebo tu vzdy nebyvam... :-) PS. po vylieceni dorzuj zasady a pouzivaj aj preventivne krem napr, canesten, fungimycin,... aj ked uz nemas priznaky :-) papa a drzkaj sa...

lexi

Zuzana: ajoj zuzi tak vobec to tam nebolo az take hrozne ako som si myslela. bala som sa ze to bude nieco ovela horsie, cysta, myom alebo nedajboze nador. ide o mykozu tak mam tabletky na preliecenie ale inak ok. som velmi rada ze to takto dopadlo a dufam ze sa toho zbavim. xcem ti este raz velmi pekne podakovat a som strasne rada ze sa v tejto rubrike najde aj dobra rada. prajem ti vsetko dobre pa pa