vaginálna kandidóza

moinka81

ahojte!pokusam sa s priatelom o miminko a mam candidu albi.. neviete niekto či mi to moze sposobit problem s otehotnenim?má to nejaky vplyv?ĎAKUJEM

zuzana

zirafka... jedna mala sladkost raz za tyzden nic nepokazi... ale naozaj len jedna malicka.... ved ja by som sa bez sladkosti zjasila... treba dietu dobrziavat, ale sama o sebe nestaci, treba dodrziavat aj kopec inych zasad, co su popisane v predu... a zo ziadnou dietou to netreba velmi prehanat :-( ja som si takto privodila problemi s pankreasom, tak pozor... ale protikvasinkova dieta pomaha..

zuzana

pipinka.. moze ho brat aj tvoj priatel ako doplnok stravy... kupis ho v lekarni, prilizne okolo 300 sk... najmenej 3 mesiace... ja ho uzivam prevntivne skoro stale... a tiez mu kup v lekarni aj krem proti mykoze a nech sa lieci sustavne dva tyzdne, potom nech ho pouziva preventivne... a po styku sa vzdy osprchujte a tiez aj pred...

mia27

Ahojte, mam tiez nekonecne problemy s tymi malymi potvorami, mam 27rokov a trapim sa s nimi uz asi 5-6 rokov, hlavne za posledne 3 roky sa to dost zhorsilo. Nepomhaju ani vaginalne kremy a tabletky, vzdy je to len na tyzden-dva a su spat. Neviem, ci ste to niektorz vyskusala, skusala som ten homeopaticky pripravok so skoricou Dida, bolo to sice dost drahe, ale mam pocit, ze v kombinaciou s dietou to celkom pomohlo. Sladkosti uz nejem pol roka, najhorsie to bolo prve tri tyzdne, ale teraz mi uz vobec nechybaju :-)Tak vam zelam uspesny boj s tymi malymi bestiami...

majuška

ahoj ludkovia tak tu je další problémový človiečik,mam len 23 rokov a problémy s kandidózov asi 5 rokov sústavne.Nejsom ani špindúr ani promiskuitný človek a liečba nepomáha a nepomáha,beriem aj výživové doplnky-snažím sa správne stravovať a nič,vie niekto poradiť????????