vaginálna kandidóza

zuzana

lexi: to co pises moze ist aj o mykozu, co je plesnove ochorenie... ale ka mozem spytat pocitujes aj njake svrbenie?
Na zapaly vsetkeho druhu je velmi dobry vaginalny roztok napr. tantum rosa (prasok + aplikator) S tym vysprchovaim si daj pozor, ak ide o plesen, tak si to mozes len zhorsit? co ti na to povedal lekar? dufam, ze si tam bola... potom by ti clovek vedel odporucit viac... ale na 99% si myslim, ze je to mykoza... tam padom si prelistuj tuto rubriku, nema zmysel pisat vsetko znova... daj vediet ako to dopadlo?

lexi

ahojte, chcem sa opytat, ci mi nahodou niekto nevie poradit. Mam problem a bojim sa ist k lekarovi. Vela vas tu pise o kvasinkach...atd..ale ja si myslim ze u mna to bude nieco ine. Dost casto mavam taky vytok a niekedy zo mna vychadzaju take mensie kusky bielej az zelenkastej farby. Niekedy to aj trosku zapacha a ja neviem co s tym. Napustim si do vane vodu a snazim sa to nejako povyplachovat a zbavit sa toho. Pomozete mi prosim niekto? Dakujem

zuzana

miska: JA som bola teraz v australii, tam moja sestra pouzivala Canesten - ale tabletky na vkladanie do posvy - volne dostat v lekarnach. Ale ked sa spytas v lekarni tak ti daju. TIez si vypytaj lieky na podporu imutity. A kukni si tu na neskorsich strankach protikvasikovu dietu a tiez aj odporucania,ktore treba dodrziavat.

miska

ahojte vsatci, potrebovala by som poradit.momentalne zijem v anglicku a potrebovala by som nieco dobre proti kvasinkam, ale neviem co a hlavne ako sa to vola,lebo skusala som hladat nejake pripravky, ale nic nemaju.nema niekto skusenost s liekmi na tuto chorobu,ktore zohnal v zahranici?dakujem za kazdu pomoc

lienka7

Zuzik, tak sa nám daj dokopy, nech si fit....veď ide konečne jar, slniečko a dúfam, že zima sa už konečne s nami rozlúči....Drž sa a skoré uzdravenie...

zuzana

JEj lienka7, tak to ma tesi...
:-)))))))))))))) dufam,ze to uz bude ok... drzim ti palceky... ja som tu dlhsie nebola.. lebo som sa vracala od Klokanov k nam domov na Slovensko, tak ma hned horucky skolili... ani nevies ako sa tesim s tebou... drzim ti palceky a dufam, ze to dopadne dobre aj ked si este na zaciatku cesty... prajem ti pekny dnik... PS: pista dik aj tebe... :-)

lienka7

A baby, naozaj tie "protikvasinkové opatrenia" zaberajú. Chce to veľkú dávku trpezlivosti. Zdá sa, že konečne príde dlhodobé riešenie môjho problému a nie len prechodné stanice. Takže chlapy držia budzogáne a babinec zase palčeky :-).