vaginálna kandidóza

ha

moze to byt spôsobene aj oblecenim.. ale ja obtiahnute nenosim.. a a trapia ma vytoky svrbenei a palenie.. skor myslim ze stres to asi je:)

hamillka

fuj, hnusne je to ochorenie .. uz som to mala dvakrat:( tato choroba sa moze objavit z roznych pričin .. :znizena imunita, antibiotika, cukrovka, hormonalne zmeny, stres, uzivanie steroidov, tehotenstvo, obezita.

megi

Ahojte. Máte niekto skúsenosti s SUPERACIDOPHILUS 6 MILIARD pri výtoku? Ak áno mohli by ste mi napísať vaše skúsenosti popripade cenu výrobku a kde by som ho mohla kúpiť alebo niečo podobne čo by mi pomohlo. Ďakujem :.)

katarina

Som tu dnes prvykrat na tejto stranke, ale vidim, ze su tu naozaj velmi dobre rady popisane. Po stale opakujucich sa tazkostiach som sa rozhodla pre vysetrenie na chlamydie, ale tie boli negativne, pozitivne mi vysiel test na ureoplazmu a mykoplazmu, lekarka mi dnes na to predpisala 4 krabicky Summamedu, nechcem ich velmi brat, chcela by som, ale nieco viac vediet o tom lieku Superacidophilus, ci by to pomohlo aj mne s mojim problemom a taktiez aj mojmu partnerovi, pomozte mi, ak mozete, dakujem krasne.

taria

aojte, len jedna otazocka. pisete ze treba preliecit aj partnera. cim a ako???? bo lekari sa vyjadruju rozne, resp. nevyjadruju.. ta nevim... dik

elize

Biba - podla mna ides na to dobre. Probioticke kultury, nejest sladkosti, nejest antibiotika. Ja tiez denne chlastam doma robeny kefir a odvtedy mam so vsetkymi mykozami svaty pokoj. A este je podla mna dolezite neumyvat sa "dole" ziadnymi mydlami, ani tymi intimnymi, iba cistou vodou. Pipadne sedave kupele v rebricku. To mi povedali aj v lekarni. Je skodlive dokladne odstranovat z intimnych miest tie uzitocne bakterie, kazde z tych mydiel porusuje prirodzenu rovnovahu a obranyschopnost.

elize

Adriana - to su kondylomy, bradavice ktore sposobuje papiloma virus. Rychlo sa rozsiruju, necakaj a bez ku gynekologovi. Ten virus moze prispiet k rakovine krcka maternice, a co sa tyka bradavic, odstranuju sa fyzickym nasilim alebo roznymi vodickami :-)

simona

Ahoj.Ja ma sice len 15 ale asi mam ties mykozu.Este som nebola u gynekologicky ale zajtra idem.Trochu sa bojim.Je to normalne aby som to mala uz v 15?

adriana

Ahojte,vie mi niekto poradit mam na pipke na roznych miestach akoby vyrastky ktore sa zvacsuju,koncia bielym vybezkom, ktory na dotyk je citlivy.akoby bradavica.co s tym? Bojim sa ist k doktorovi.diki.