vaginálna kandidóza

lenka2583

silvik: máš meno červenou, takže tam máš uvedený e-mail, odtiaľ som si ho skopírovala, predtým si tam mala tuším e-mail z www.post.sk(tam/ som ti písala už predtým), ale teraz tam máš e-mail z www.centrum.sk, tak som ti poslala e-mail na tú adresu:)

silvik

Ahoj Lenka ak budeš mať nejaké pozitívne skusenosti a dobré výsledky tak odpíš ako sa ti darí.Ja sa určite ozvem.Napíš mi ako dlho už máš tento problém.

lenka2583

našla som na nete: PRO BIOS spol. s.r.o. neštátna poliklinika
Ružová dolina 21, 82109 Bratislava
.MUDr. Katarína Cajchanová
Sestra: Lorencovičová Ivana
je to:Imuno -alergologická ambulancia
neviete mi iekto poradiť, či mi tam pomôžu s mojim problémom? dakujem

lenka2583

silvik:dakujem za info. viem, že je to dlhý a naročný boj, na to som pripravená, dúfam:)
som zo západného slovenska, nevie mi niekto odporučiť tu nejakého imunologa? dakujem

silvik

ahojte všetky moje trpiteľky.Dlhodobá liečba čo sa týka spolupráce s imuno-alergologom,gynekologom a taktiež s odborníkom na stravu Mudr.Josefa Jonáša Hlavné centrum ul.Vodárenská č.23 tel.7996881 ale nezabudnite že ak budete netrpezlivé nepomôže nič.Je to beh na dlhé trate.Taktiež treba piť čaj Vilcacora-bylinný čaj pri infekciách,alergiách,zápaloch,nádorových,kvasinkov ých a pliesňových ochoreniach.Vylučiť cukor nahradiť výrobky z droždia kváskovými.Dostať ich v predajni zdravej výživy.

silvik

Moja alergologička je Mudr.Sučíková a má ambulanciu na ul.L.Pasteura t.j.Stará nemocnica v Košiciach možete jej zavolať na tel.číslo 055/6152487 alebo 6152488 určite Vám aspoň poradí.Ale po preliečení sa na to netreba vykašlať je potrebná dlhodobá liečba.