vaginálna kandidóza

tereza

Môžem sa opýtať Silvik ako sa volá protikandidová zmes, ktorú berie? Prípadne výrobca? V ktorom meste chodíš ku alergologičke? Dakujem

tereza

Aj ja mám skúsenosť s protikamnidovou liečbou a uznávam je vynikajúca. Lactob.accid. je výborný ale je problém udržať ho v poševnom prostredí, takže kým je tam candida a iné kvasinky je zbytočné ho používať a ani nevhodné. Žiadajte sa k alergo-imunologovi!!! Keby také trápenie mali páni doktori a doktorky isto by postupovali ináč a netrápili by sa 10 rokov!!!

silvik

Lenka prepač že tak neskoro až teraz som si všimla tvoj príspevok.žiadaj od svojej gynekologičky nech ťa pošle na alergologiu s týmto problémom.Nenechaj sa odbiť povedz že máš neskutočné problémi a nič nezaberá.Vakcíny mi zabrali na veľmi dlhu dobu.Je to protikandidová zmes 6 FľAšTIčIEK UžíVAš RáNO NA LAčNO KVAPKY je to niečo skvelé a po 2 rokoch znova a máš svetý pokoj.NEZABUDNI a ozvi sa.Ešte odpíšem.Mam skusenosti pracujem ako zdravotná sestra.

lenka2583

silvik: ahoj. ako si sa dostala k tým vakcínam, kto ti ich predpísal? kto ťa poslal na alergologiu? gynekologička, či obvodný? dakujem

silvik

ahojte ja sa tiež trapim už asi 10 rokov pomohli mi na istý čas vakcíny ktoré som dostávala na alergologii protikandidová zmes mala som asi 2 roky pokoj a vobec som nedodržiavala PROTIKANDIDOVU DIETU BOLO TO NAJšťASTNEJšIE OBDOBIE.Dakujem za všetky príspevky pomohlo mi to vyrovnávať sa ľahšie s tou pliagou skusim aj dodržiavať stravu dufam že to zaberie.Držím všetkým palce nevzdávajte to je to boj a ide aj o psychiku.

lenka2583

lenka 7:dakujem za odpoved, a tú dietu si si kontrolovala sama, konzultovala si to s gynekologom, či si sa do toho pustila sama? ja sa sama bojím naordinovať si tú dietu, ja by som to konzultovala s lekárom, a tie lieky čo berieš ti predpisuje lekárky, či tiež len tak kupuješ?

lenka 7

Ahoj Lienka. Takže prešla určitá doba, a je mi lepšie. Avšak...beriem Acidophilus a raz mesačne počas menšturácie beriem jednu talbetu Mycosyst....A mám zatiaľ po probléme...

lenka2583

ja to čítam všetko postupn,e až teraz som si kukla dátum. lienka7: podľa toho, čo sa tu píše, už by si mala mať skoro po probléme, napíš mi prosím ako sa máš, dakujem, či to fakt zaberá a tak s čím si sa stretla na: minislon@azet.sk teším sa, že mám novú nádej a netreba tu dietu robiť pod dohľadom lekára?

minetka

k otázkam na ACIDOPHILUS 6MILIARD..začala som to brať včera, tiež som mala kandidu,ale lekárka ma preliečila, neviem,či natrvalo,uvidíme...ten Acidophilus som kúpila od lekárky, v KE s tým robí MUDr. Jeleneková, sídli na Krivej ulici oproti autobusovej stanici, v budove podnikateľského centra CITY SERVIS, stojí to 495Sk jedno balenie, ktoré obsahuje 60tbl. Vraj by sa mali vybrať asi tri dávky...

lenka2583

lienka7: ja som podobne, tiež to mám v takom stave, že mi je do palču, tiež som sa neraz až do krvi poškriabala, a tá bolesť bola oveľa príjemnejšia než bolesť spôsobená tou hubou, som zúfala, ale mám novú nádej, ja idem zmeniť lekára a som odhodlaná ho vymienať kým nenájdem takého, ktorý ma vylieči a nie prelieči, skús aj ty, podľa toho, čo píšeš sa s tým trápiš niekoľko(viac ako 10) rokov ako ja, zmeň aj ty lekára, povzbudzujem ťa k tomu, nedaj sa, nemáš čo stratiť, už si si preskákala mnoho bolesti, mnoho poníženia, určite aj zúfalstvo ako ja, a to je práve to, čo ťa tiež môže zabíjať, iste si unavená, ale skús to, prajem ti veľa šťastia, ja sa akurát tiež chytám na tento boj