vaginálna kandidóza

doris20

Je odpoledne a zrovna jsem se vrátil ze školy, v bytě zásadně chodím jen ve spodním prádle a dnes mám na sobě trenýrky. Matka přichází domů, je sice unavená, ale musí se dát do práce, především musí uvařit obět. Vše již má přichystáno z minulého večera a tak se jen vysvleče z propoceného oblečení a dává se do díla. Sedím v kuchyni a se zájmem jí pozoruji při práci. Na jejím malém zadečku jsou krajkované kalhotky a pod košilí se rýsuje podprsenka zvýrazňující již tak velká prsa. Jak se tak pohybuje po té kuchyni, vrtí při tom svým zadečkem a mě to přivádí k šílenství Můj pták se mi staví a za chvíli nebezpečně napíná látku trenek. Jedna ruka vniká do trenýrek a už opatrně přetahuje předkožku přes žalud. Mé vzrušení se dostává na nejvyšší míru a já se držím, abych nezačal zběsile onanovat. Jídlo už má matka hotové a teď se pouští do špinavého nádobí a jak tak je nakloněna nad tím dřezem, špulí mým směrem svůj zadeček.
Jak smyslu zbavený jsem se zvedl a zezadu přistoupil k matce, mé ruce se dotýkají jejího zadečku a něžně ho hladí. Matku to vyvedlo z míry, neví co má dělat a jen se pevně drží za okraj dřezu. To už jsem však přitisknutý na jejím zadečku, můj pták, stále schovaný v trenýrkách, tlačí na matčinu kundu, přes látku jejích kalhotek, mé ruce postupují po jejím těle výš až pod košili na její prsa. Matka se snaží zakrýt vzrušení, ale touha po sexu je větší a z jejích úst se line slabé sténání. Matka se pouští dřezu a otáčí se ke mě. V jejích očí je vidět neskutečná touha, chtíč po něčem čeho se jí nedostávalo. Jazykem si olízla rty a pak se jim dotkla mých, bez váhaní jsem udělal totéž a naše jazyky se spletly v jeden, zatím co se naše rty k sobě přisály. Pak se najednou matka pevně opřela o linku a posadila se na ní, nohy měla krásně roztažené, škoda jen, že na sobě má ještě kalhotky. To jsem hned začal napravovat, matka se trochu nadzvedla, aby mi práci ulehčila a za chvíli byla bez kalhotek. Měla krásně zarostlou píču, ne moc, ale ani ne málo, prostě tak akorát. Prstama si ji ještě více rozevírala a pohrávala si sní.
Chvíli jsem ji pozoroval a pak jsem spatřil okurku. Krásnou dlouhou, hned jsem ji chopil do ruky a tím hladkým zakulaceným koncem jsem ji začal zasouvat matce do její kundy. Fascinovaně sledovala jak do ní okurka zajíždí a pak, když tam byla v dostatečné délce jsem matku začal okurkou šoustat. Drahá maminka prožívala sedmé nebe, okurka pořádně roztahovala její kundičku a za chvíli matka řvala v ohromném orgasmu. Vědom si svého vítězství, jsem okurku vyndal z matčiny prcinky, okurku a začal matce rozepínat košili. Knoflíček po knoflíčku až nakonec byla nezbyl žádný a košile lehce sklouzla na zem. Matčina prsa doslova vytékala z košíčků podprsenky, rukama jsem je hnětl, zatím co můj jazyk opět vnikl matce do úst. Matka se nebránila, nohama se mě objala a můj pták lehce vnikl do její kundy, ale látka kraťasů nedovolovala vniknout dál, ale mě to takhle vyhovovalo, matku mé pohyby přiváděly znova k šílenství, během chvíle ze sebe shodila i podprsenku a já byl jediný, kdo na sobě měl nějaké oblečení.
Její prsa jsem stále hnětl, a do svých úst bral postupně její naběhlé bradavky, jenž jsem pak sál nebo jazykem přes ně přejížděl. Matka opět hlasitě sténala a narážela se na mého ptáka. Pevně jsem chytl matku pod zadečkem a jakž takž, jsem ji přenesl na stůl, kde jsem jí položil. Zadeček měla na kraji stolu a nohy pořádně rozevřeny, zabořil jsem svou hlavu do jejího klína, z něhož se linula aromatizující vůně milostných šťáv. Jazykem jsem rejdil v její kundě, slízával jsem potoky šťáv, které neustále ronila a pak jsem se přesunul na její poštěvák. To už matka opět prožívala bouřlivý orgasmus, při kterém se prohla tak, že málem spadla ze stolu. Chvíli bezvládně ležela na stole a vychutnávala si doznívající orgasmus. Sedl jsem si na lavici a vytáhl svého ptáka z trenýrek, byl až neuvěřitelně tvrdej, jako nikdy.
Matka se konečně vzpamatovala a koukla na mě, když zjistila jakou kládu to držím v ruce, opět si olízla rty a v očích se jí objevila neuvěřitelná jiskra. Slezla ze stolu, který odsunula na stranu a posadila se na můj klín. Hned se přisála na mé rty, jednou rukou uchopila mého ptáka, trochu se nadzvedla a nasadila se na okraj své píči, pak už to šlo samo. Pomalu jsem vnikal svým kůlem do pořádně mokré kundičky. A pak, když už jsem tam byl po koule, začala matka zběsile poskakovat. Držel jsem jí pevně za boky, aby nespadla a vychutnával si tu neuvěřitelnou jebačku. Bylo však obtížné matku udržet a matka si toho také všimla. Sesedla ze mě položila se pod stůl na záda. Na nic jsem nečekal a ulehl mezi matčiny roztažené nohy a znova do ní zasunul svého ptáka. Oba jsme tvrdě mrdali a během chvíle dosáhli neuvěřitelného společného vrcholu. Tolik spermatu jsem ještě nikdy nestříkal a to vše naplnilo matčinu kundičku. Oba jsme pak vyčerpaní leželi ještě hodinu pod stolem, hladil jeden druhého a mlčky se na na sebe dívali

vera1

zuzana 24, prepač, že tak neskoro. Už som nevedela ako dalej tak som ju navšívila a sama od seba mi povedala čo mi je , aké mám problémy a bola som sokovaná z toho, že som jej nemusela vobec nič povedať a ona to zistila. Vyšetrila ma, predpísala mi dietu a nasadila lieky na rastlinnej báze.

ingrid

Monika,vracaju sa zo stolice,oni ziju v crevach a od tial sa dostanu do posvy.takze si citaj co pisu ine baby a pochopis preco kazda drzi dietu,specialne kysla kapusta ,ziadny cukor ,ani kava,ani med,ani velmisladke ovocie - banany,vsetko oba kysle.

miláčik37

dievčatá,, musím sa vám poďakovať. práve som totiž zistila, že čo mi bolo zač. roka a bolo to veľmi nepríjemné... ale chcem sa opýtať. keď to máte raz, vráti sa to znova? keď budem opäť brať antibiotiká?

mata

ja mam problem s kvasinkami odkedy som začala pohlavne zit-je to uz 10ROKOV,gynekolog to nikdy neriesil lebo kym som sa k nemu dostala akutny stav pominul,a z vyteru kvasinka nevyšla.mam to takmer po kazdom styku -par dni-esteze manžel chodi na tyždnovky.takze trapim sa tiez s tymto problemom ,ale najhorsie je ze to mam aj v ustnej dutine...ale aj s toho bol vyter neg.tak nechapem...som na mrtvom bode a asi sa toho nikdy nezbavim...:-(

alickaj

Evik, ked pojdeš do lekárne a popýtaš si čipky a mast na mykozu, určite Ti poradia.Kup si Canesten mast a nejake čipky k tomu.Dostat lacnejšie, drahšie.Ako vravím,určite ti poradia.

evikk

Prosiiiiiiiiim pomozte mi minuly rok som konecne prekonala kondylomi a teraz zase toto!pred tyzdnom som dobrala antibiotika a odvtedy mam asi vag.kandiozu lebo mam vytok a svrbenie a vsetky priznaky ktore tu opisujete.nechcem ist ku gynekologovi prosim neviete nieco v lekarni co nieje na predpis a pomoze???a kolko to asi stoji?prosim pomozte mi!!!!som zufala...dakujem...