Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Lulita

nie Mimulus ja ta az velmi dobre chapem, ty mas xy veci nevyriesenych a hlavne z mojho pohladu jednu najpodstatnejsiu o ktorej tu teraz nepises a ktore sa riesit daju, aj tebe pekny vikend

Mimulus

Lulita :D Nejdem psychologičke - vieš kam teraz idem? Ku kamarátke na kávu :)

Tej 5% čiže jedinej ktorá ma neposlala preč, keď som ju potreboval.

Myslím, že toto mi prospeje oveľa lepšie ako psychológ :)

Ale ďakujem - vidím že čítaš čo píšem.
No ak si myslíš, že sa cyklím tak to znamená len jediné - že nečítaš poriadne :)

Pekný piatok a víkend :)

Lulita

Mimulus - ked tu tolko splietas o tej depresii, tak zdvihni zadok a chod k psychiatricke, nikto netvrdi, ze musis chodit na injekcie pre blaznov, ale daj sa uz KONECNE zdiagnostikovat, lebo to je uz otravne :( jasne, pis si co chces, ale podla mna pride coskoro den, ked tu uz nikto neprispeje, 15 rokov tu pisat nikto nebude ani dalsich 20, ja zvyknem byt trpezliva pri ludoch v bludnom kruhu, lebo sama som neraz stala v situacii, ze som sa citila bezmocne, ale toto uz ani nie je preslapovanie na mieste, ale len bezhybne statie

Mimulus

-.*- Takže takto - To, že som tvrdohlavý je fakt a s tým už musím konečne niečo urobiť. To, že trepem piate cez deviate by som poprosil vysvetliť. Nikdy som totiž vo svojich príspevkoch ,,netrepal,, od veci. Teda aspoň si to myslím, nikdy som neurážal diskutujúcich ,,až na jeden krát,, a vždy som sa snažil pomôcť. Je len na ľuďoch či to, čo píšem budú chcieť pochopiť a vezmú si z toho niečo, pretože nepíšem príspevky úplne štandardne a môže sa stať, že pri väčšine mojich príspevkoch ľudia nezachytia pointu. Uznávam píšem trošku zvláštne ale inteligentný človek pochopí o čom píšem na prvý raz :)

Čo sa týka tých 5% tak s tým úplne súhlasím. Mám vysoké nároky na ľudí, na priateľov ale prečo nie? Mám si nájsť povrchných kamarátov a potom písať po fórach ako som sám a nešťastný? Aj toto, čo som teraz napísal pochopí len inteligentný človek, pretože si to dosť s mojou osobou odporuje.
Prečo nemať vysoké nároky na tých s ktorými je človek v kontakte či už v osobnom alebo tu na fóre? Myslíš, že sedím celé dni na fóre a vôbec nič nerobím len vypisujem??? Ako som tu už raz písal - nikto ma na tom fóre nepozná - poznáte len moju emocionálnu stránku osobnosti a tá je pre väčšinu ľudí zakrytá :D Nikdy by ste nespoznali, že práve ja mám takéto pocity! Že som smutný? Nedajte sa vysmiať - moje okolie hovorí, že veselšieho a flegmatickejšieho človeka nikdy nepoznali :D

,,kvôli niekoľkým sklamaniam,, - dovoľ aby som ťa opravil to nebolo niekoľko sklamaní ale zistil som, že to čo píšem na fórum, moje emócie, podstata môjho ja, je spätá s nepochopením. Prečo si myslíš že som stratil priateľov? Prečo sa radšej skrývam za niekoho iného? Pretože v spoločnosti je smútok považovaný za niečo zlé a ľudia, ktorí majú v tomto svete smutnú alebo zlú náladu sú automaticky vyradení zo spoločnosti!

,,Vzdal som to príliš skoro,, Ak je 15 rokov málo tak potom som to vzdal príliš skoro - pre mňa to je totiž akurát :)

Ináč prajem Vám krásny víkend :D

ta3

-.*-
pekny prispevok, suhlasim s tym co hovoris, ale uz teraz si viem predstavit aka bude Mimulusova odpoved, alebo Mimulus, mam sa nechat prijemne prekvapit?, vsak uvidime, vsetkych pozdravujem, vcetne Mimulosa

-.*-

este som zabudol sa k niecom vratit

ak existuje fakt len 5% ludi alebo este menej, s ktorymi si budes rozumiet, neni dovod sa vzdavat stale je to len jeden z 20tych ludi, je nas tu miliardi, stale vsak musim povedat, ze uspesnost bude daleko vyssia, len musis napravit urcite vzorce v hlave a chapanie reality, zacni pomaly, skus si najst vikend, kedy nebude travit cas na tomto fore alebo nebudes v niekde pracovat a miesto toho prispievania na fora pojdes spoznavat novych ludi, dajme tomu kazdy vikend 5ludi, tak do roka to mas viac nez 250ludi, statisticky z tych 250ludi, bude pre teba zaujimavych aspon 12 a to je dost, aby si svoje negativne zmysalnie stopol, si len v bludnom negativnom kruchu, ktory tu uz spomenulo viac ludi, nevyuvivas sance, ktory ty poskytuje cas tvojho zivota, mrhas nim a to sa ti casom vypomtsi, nenehaj to zajst az prilis daleko, lebo potom, ked uz bude vsetko pomaly cierne, tak budes rad, ze budes vediet vstat z postele