Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Mimulus

anjelik* :D Tak ho dnes nemám... Ale nesmieš to brať ako útok - ak hneď nepochopím smajlíka vo vete, ktorá je...

anjelik*

No vidíš a pritom to nebolo vôbec myslené v zlom a ani ako útok. Prosté konštatovanie a keby si nebol nahnevaný, všimol by si si smajlíka a toho, že som napísala, že taký je málokto. :o) Skôr sa dá povedať, limitne sa ten počet blíži nule. Ako optimistický a veselý človek by si mal mať viac zmyslu pre humor a neprskať jak malé mača. :oP

Mimulus

Fo - možno sa to bude teraz všetkým zdať ako čierny humor ale som nasiaknutý optimizmom :D Mám ho viac ako by som si želal a aj preto som možno tam, kde som.

Mimulus

Lulita - jasné, že budem riešiť len svoje a cykliť sa tu, keď mi radíte. Kedy som od vás chcel nejakú radu? Ja na toto fórum nechodím preto, aby mi bolo lepšie pretože fórum mi nepomôže :) Ja sem chodím relaxovať a občas položím nejakú otázku alebo založím nejakú tému - vadí?

Mimulus

anjelik* - Naozaj si myslíš, že som takýto??? Ďakujem ti veľmi pekne!

,,Lebo práve tá nezištnosť je to, čo v sebe nemáš.,,

anjelik*

Prečítala som. :o) Daj mail, napíšem ti, lebo tu by to bolo nadlho a nechcem tu vypisovať siahodlhé návody, ktoré sú otravné pre nezainteresovaného. :o)